sweet peadolls clothes

Techniki trwałej likwidacji owłosienia

Metoda IPL polega na zniszczeniu cebulki włosowej przy pomocy wiązki światła wydzielanej przez głowicę odpowiedniego przyrządu. Światło słoneczne jest w jest tak naprawdę promieniowaniem elektromagnetycznym. Podobne promieniowanie, jednakże o nieco innej rozciągłości fali prześwietla nasze złamane kości, podgrzewa posiłki oraz umożliwia słuchanie najnowszych radiowych hitów.

Przyrząd do depilacja wysyła taką wiązkę światła, jaka wpływa wyłącznie na pigment znajdujący się we włoskach, i rozgrzewa go do tego stopnia, iż cebulka włosa całkowicie ulega zniszczeniu bez ryzyka uszkodzenia otaczającej ją skóry. Zjawisko to nazwano wybiórczą fototermolizą, bowiem przyrząd „wie” co dokładnie powinno zniszczyć. Dzięki takiemu rozwiązaniu epilacja metodą IPL jest całkowicie bezpieczna.

Zimą pamiętaj o depilacji

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Różnica między depilacją laserową a IPL dotyczy sposobu jak też czasu wykonywania zabiegu.

Zainteresował Cię poniższy komentarz z witryny (https://novagroup.pl/kategoria/wyposazenie-spa-wellness-nova-spa)? Jeśli go nie aprobujesz, to namawiamy do polemiki. Każda dyskusja jest mile widziana.

Depilacja laserowa, ze względu na fakt, iż do każdego włosa musimy „strzelać” osobno, absorbuje dużo czasu. Pozbywając się włosków przy pomocy sposobu IPL naświetlamy o wiele większe powierzchnie skóry, dzięki temu o wiele skraca się zabieg. Po serii zabiegów laserowych skóra częstokroć potrzebuje takiego pielęgnowania jak po poparzeniu. IPL oddziałuje pełną wiązką światła, co bardzo ogranicza, a zazwyczaj w pełni wyklucza ból. Z powodu mniej inwazyjnego działania IPL pozwala również zredukować podrażnienia po zabiegu. Właśnie z tej przyczyny metoda ta rewelacyjnie sprawdza się u klientek ze skłonnością do podrażnień, pękania naczynek jak też wrastania włosków.Autor

Ostatecznym argumentem dla tych, którzy nie są jeszcze przekonani o wyższości depilacji metodą IPL nad epilacją laserem są kwestie ekonomiczne. Seria zabiegów realizowanych za pomocą IPL może być nawet kilka razy tańsza niż analogiczna seria w gabinetach pracujących metodą laserową. Jak dotychczas jednak w większości gabinetów można zdecydować się na wszelką z powyższych metod. Starczy wpisać w Google wyrażenie: fotodepilacja Warszawa – jeśli interesuje nas usuwanie owłosienia tą innowacyjną metodą, ewentualnie depilacja (NovaGroup – laser na naczynka) laserowa Warszawa bądź epilacja laserowa Warszawa – jeśli przywiązane jesteśmy do tej tradycyjnej już metody, a z pewnością otrzymamy całe mnóstwo danych o salonach zlokalizowanych w naszym mieście.