sweet peadolls clothes

Jakiego typu kosmetyki są idealne dla panów?

Półki w sklepach kosmetycznych pełne są aktualnie nie tylko kosmetyków dla pań, ale także dla panów. Jakiego typu kosmetyki można na nich zobaczyć?

Zdecydowana większość panów każdego dnia goli skórę twarzy. Wśród kosmetyków opracowanych dla panów nie może więc brakować tych ułatwiających golenie: pianka do golenia, żel bądź krem to zazwyczaj wybierane przez panów kosmetyki. Także po goleniu konieczne jest zastosowanie dobrej jakości preparatów, które sprawią, że podrażnienia skóry znikną. Wielu panów sięga po balsamy lub wody toaletowe. Wśród markowych kosmetyków dla mężczyzn dużym uznaniem cieszy się marka Dr Harris.

Czy fascynuje Cię ta problematyka? Jeśli tak to, przejrzyj serwis, a odnajdziesz tam wiele nadzwyczajnych danych, które pochłoną Cię zupełnie.

Popularna wywodząca się z Wielkiej Brytanii marka Dr Harris znana jest od XVIII wieku, początkowo klienci mogli kupować tylko i wyłącznie kremy i mydła do golenia , a także wody kolońskie. Dzisiaj oferta jest zdecydowanie bogatsza, składa się w mnóstwa artykułów , które przeznaczone są do codziennej pielęgnacji twarzy (pianka do golenia). Wieczorne oczyszczanie twarzy jest ważnym zabiegiem o charakterze pielęgnacyjnym. Zdecydowana większość panów używa do tego celu wody oraz mydła. O wiele jednak korzystniej od mydła sprawdza się żel do mycia twarzy. Dostępny obecnie żel do mycia twarzy zmywa zanieczyszczenia wyjątkowo skutecznie, a przy tym nie podrażnia skóry.

Kupując kosmetyki do mającej odbywać się codziennie pielęgnacji twarzy, mężczyźni nie mogą zapomnieć, że każdy z nich posiada inny rodzaj cery. Wiedzą o tym doskonale producenci kosmetyków dla mężczyzn. Na półkach w sklepach kosmetycznych można więc zobaczyć kosmetyki przeznaczone do każdego typu cery. Gama kosmetyków dla panów jest wyjątkowo szeroka (czytaj o żelach do mycia twarzy). Znajdują się wśród nich nie tylko te przeznaczone do golenia (na przykład pianka do golenia), ale też dezodoranty, szampony do włosów oraz preparaty, które zapobiegają wypadaniu włosów.

Do gamy kosmetyków dla panów dołączyły już kilka lat temu balsamy i kremy nawilżające. Te ostatnie coraz częściej zawierają filtry , które chronią skórę przed negatywnym promieniowaniem UV (sprawdź dr harris). Na półkach znajduje się również szeroki wybór kremów mających działanie przeciwzmarszczkowe oraz kremów do stosowania na noc. Wielu mężczyzn sięga po nie niemniej chętnie, jak panie. Jak widać czasy, kiedy mężczyźni stosowali wyłącznie kosmetyki do golenia są już historią.