sweet peadolls clothes

Jakiego typu korzyści zapewniają gry? Czy są zagrożeniem, czy możemy się od nich uzależnić? Co wiadomo na ten temat?

Konsole, tablety oraz komputery, także standardowe telefony komórkowe, to urządzenia, które aktualnie służą jednocześnie do spraw zawodowych i zabawy. Przede wszystkim kochamy grać w gry komputerowe, jakie są chyba najlepszą rozrywką. W każdym chociażby najmniej skomplikowanym telefonie odnaleźć można niezbyt skomplikowane gry, w które jednak chcemy grać. Dlaczego?

Niektórzy twierdzą, że gry są tak popularne, gdyż odczuwamy niechęć do rzeczywistości. Grający w ulubionej produkcji jest w stanie przenieść się bardzo szybko do świata, gdzie łatwo odniesie sukcesy. Po prostu ma do wykonania pewne zadania, po których następuje nagroda. Gry mogą być tak więc czymś na kształt substytutu szczęścia osobistego, to także szansa na nawiązanie bezpiecznych wirtualnych kontaktów, metoda na nudę. To jest jedna strona medalu, gdyż nie każdy traktuje gry, jako takiego zamiennika szczęścia osobistego.

kliknij tutaj

Autor: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com

Gry to tak naprawdę wspaniała rozrywka i urozmaicenie życia. Szczególnie aktualnie, gdy bardzo rozwinęły się gry online, które pozwalają grać osobom z całego świata. Praktycznie wystarczy posiadać podłączenie do sieci, aby zagrać w każdą dostępną grę. Znakomita większość tych gier jest darmowa, dopiero jak bardziej będziemy zaangażowani, to mamy możliwość nabycia kolejnych niezbędnych elementów. Zwłaszcza popularna aktualnie jest gra wawawars (pobierz). Tego rodzaju gry to jedna z możliwości, dość sporo można również powiedzieć o innych typach.

Różne gry, jak strategiczne oraz strzelanki wymagają wykorzystywania znaczącej koncentracji połączonej z koordynacją ruchową. Graczy nie powinno więc zadziwiać zjawisko szybko uciekającego czasu, bo granie to czynność nastawiona na teraźniejszość. Naukowcy są zdania, że gry podobnie, jak aktywność fizyczna, budzą hormony szczęścia – endorfiny. Mogą one regulować nawet uczucie bólu. Gry stanowią też formę odreagowania stresu i agresji. Nie dziwi więc fakt, iż wiele osób lubi grać w gry o różnych porach dnia, a także nocy. Jeżeli nie jest to przesada, a umożliwia jednocześnie zmniejszyć uczucie zdenerwowania, to nie ma w tym nic złego. Możemy powiedzieć, że gry w takiej sytuacji działają prawie terapeutycznie.