sweet peadolls clothes

Wyprawka dla bardzo wyczekiwanego noworodka to bardzo istotna sprawa

Kiedy spodziewamy się pierwszego dziecka, jesteśmy bardzo przerażeni. Jak je wychować? Czym żywić? Być surową mamą czy bardziej wyrozumiałą? Jak często karmić piersią i czy w ogóle? Poza dylematami kwestii teoretycznej, należy dokonać także wyborów czysto praktycznych, związanych z zakupem produktów, wymaganych dla małego człowieka. Gdy jesteśmy w okresie oczekiwania, ogarnia nas radość, która może sprowokować do nieprzemyślanych zakupów. Dlatego dobrze wybrać nasze towary, innowacyjne na Polskim rynku, niezbędne każdemu noworodkowi.

Butelki avent to całkowicie innowacyjny artykuł na rynku.

Hej, sprawdź to, jeśli do tej pory nie wiesz o tej atrakcyjnej stronie a przekonasz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że niczym nie wyróżniają się od pozostałych towarów tego typu, jednak wszystko ma się całkiem inaczej. Za sprawą sporej szerokości smoczka, pojemnik przywodzi na myśl kształtem pierś kobiety – maluch aby pobrać jedzenie, musi znacząco otworzyć usta, dzięki czemu używa dodatkowo języka, niczym w przypadku karmienia piersią. Na niemowlaka oddziałuje to bardzo dobrze, niwelując niepokój. Kolejnym atutem butelki avent jest patentowy smoczek – dzięki braku ingerencji tlenu, niweluje połykanie go przez malca, co stopuje nawracanie kolki. Dla zaciekawionych: link.

Podgrzewacz do butelek avent, jest następnym niezbędnikiem w kompletowanej wyprawce waszego niemowlaka. Jest on doskonałą alternatywą dla niezdrowej kuchenki mikrofalowej, Kiedy chcesz na teraz ocieplić uprzednio przygotowany posiłek, nie używając przy tym innych naczyń. Wystarczy, że włożysz w środku pojemnik, wybierzesz pożądaną temperaturę i po kilku chwilach będziesz mogła podać swojemu dziecku pełnowartościowy obiad. Jest to także ciekawa alternatywa, gdy często odwiedzają cię inne młode matki. Gdyż podgrzewacz do butelek avent, dzięki swojemu odpowiedniemu kształtowi, nadaje się nie tylko przy naszych artykułach. Możesz tam wkładać inne naczynia plastikowe, porcelanowe a nawet metalowe – wszystko co tylko się wpasuje bez kłopotu zostanie odgrzane. Sprawdź więcej: sprawdzona butelka avent.

Śpiące dziecko

Autor: Jillian
Źródło: http://www.flickr.com

Czas ciąży dobrze przeznaczyć na dokonywanie niezbędnych sprawunków, które znacznie ułatwią nam czynności związane z karmieniem i pielęgnowaniem noworodka. Nasze produkty charakteryzują siędoskonałą jakością w przystępnej cenie oraz innowatorską technologią upraszczającą karmienie i dającą radość twojej pociesze.