sweet peadolls clothes

Liposukcja kolan nowym wyznacznikiem piękna? – dowiedz się na ten temat więcej

Kult piękna ogarnął już prawie całą Ziemię, dla którego jesteśmy w stanie zrobić wiele. Czasem aż za wiele.

Nieważne, czy mamy 15, 30, czy 50 lat. Fakt jest jeden – wszystkie chcemy być piękne. Dla piękna jesteśmy w stanie przeżyćw stanie wytrzymać katorgi, aby móc równać się z pięknościami z mediów lub okładek kobiecych czasopism. Jedne starają się upięknić siebie make-upem, inne za pośrednictwem diety i fitness, jeszcze inne stawiają na coraz bardziej zaawansowane zabiegi kosmetyczne (czytaj o liposukcji kolan). A gdy one nie spełniają już w 100% swojej roli, wybierają mocno restrykcyjne metody – operacje plastyczne. Jakie?

Wszystkie chyba wiemy, że największą zmorą kobiet, niezależnie od wieku, jest cellulit. Dzisiejsze oferty gabinetów piękności wypełnione są po brzegi kuszącymi sformułowaniami typu laser spalanie, itp. . Przeglądając kobiece gazety natkniemy się na multum rad na temat tego, jakie zabiegi na cellulit wybrać. Najtańsze, zaczynające się od cen 100-200zł za wizaż (zobacz kosmetyczka wrocław) to specjalne masaże antycellulitowe, wykonywane pod ciśnieniem i zwane profesjonalnie endermologią. Później mamy do wyboru mezoterapię, polegającą na wstrzykiwaniu podskórnie różnych substancji, poprawiających mikrokrążenie i przyspieszających redukcję tłuszczu. Podobny efekt ma wywołać drenaż limfatyczny przeprowadzany specjalnym aparatem, odprowadzającym nadmiar wody z organizmu oraz polepszającym krążenie.

zabieg

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

W dalszej kolejności jest coraz bardziej ekstremalnie, bo możemy wybrać zabiegi na cellulit, typu: laser na podczerwień, ultradźwięki i karboksyterapię – zabieg polegający na wstrzyknięciu w skórę dwutlenku węgla w celu rozbicia tkanki tłuszczowej.Kiedy nie mamy dosyć zabawy, liposukcja kolan może dodatkowo polepszyć nasze ciało . Taki zabieg zaliczany jestylizacja (zobacz bon upominkowy salon kosmetyczny) pod operację i choć trwa krótko, wymaga rekonwalescencji. Liposukcja kolan w wersji klasycznej przeprowadzana jest za pośrednictwem specjalnego urządzenia wyposażonego w rurkę, którą wprowadza się do kolana po wykonaniu kilku nacięć. W niektórych sytuacjach do liposukcji stosuje się specjalne strzykawki wysysające tłuszcz bądź ultradźwięki. Należy pamiętać, że tak jak każda operacja, liposukcja niesie za sobą ryzyko powikłań.

Kiedy kobieta jest nieco starsza, kolagen zanika, skóra wiotczeje, a na twarzy gromadzi się coraz więcej zmarszczek. Wtedy doskonałą metodą odmładzającą jest tłuszcz na twarzy. Zabieg tego typu, zwany lipofilling polega na przeszczepieniu skóry z innego miejsca ciała celem pobrania z niego tłuszczu z zastosowaniem na twarz. Trwa krótko, bo tylko 40-50 min, a już po kilku dniach odpoczynku możemy cieszyć się swoim nowym ja .
Wystarczy przejrzeć kilka archiwalnych zdjęć popularnych celebry tek i porównać do ich obecnego wyglądu, żeby przekonać się, że tłuszcz na twarzy użyło już wiele z nich. I to nie tylko starszych dam.