sweet peadolls clothes

Hotel dla koni

Rumaki na pewno należą do najbardziej szlachetnych zwierzaków. Ich fantastyczne kształtne uformowane ciało, pełne wyrazu i łagodne oczy u ludzi wywołują niekłamany zachwyt. Konie wymagają szczególnej troskliwości. Zarazem z racji delikatnego zdrowia, jak i psychikę. Ochrona koni to wątek obszerny i zasadniczy dla każdego, kto lubi konie i je ma.

konie

Autor: Noel Pennington
Źródło: http://www.flickr.com

Pewne jest, że pensjonaty dla koni (zobacz-> gwarantują wysoki standard usług również komfortowe warunki dla koni i ich właścicieli. Większość stajni powstało na początku jako realizacja upodobań, wyłącznie do celów prywatnych, potem dzięki zapałowi i zamiłowaniu do koni oraz z myślą o innych miłośnikach takich zwierzaków została zmieniona na pensjonat.

Pensjonat dla koni to niecodzienne miejsce. Tu na pierwszym miejscu i najważniejsze są jazda konna nauka zostawione na jakiś czas. Tempo czasu wyznaczają potrzeby i specyfika tych cudownych zwierząt, ich żywienie, pielęgnacja i aktywność oraz ruch. W pensjonacie są obszerne boksy, a wokół, trawy i pastwiska, na których koniki mają czytajwybieg oraz smaczną łąkę. Poza tym naturalnie pełne wyżywienie, pielęgnowanie, całodobową opiekę, oraz ciągły dozór lekarza weterynarii. Zwierzęta zakwaterowane są w ładnych, dobrze oświetlonych stajniach, są pod dobrą opieką pracowników stajni i ochotników pomagających w pracach stajennych.

koń

Położenie stajni na granicy Warszawy stanowi doskonałe miejsce dla ludzi aktywnych zawodowo, a również kochających bliskość Srodowiska naturalnego. Opodal lokalnego zgiełku, a jednocześnie na tyle daleko by ofiarować swoim podopiecznym, również i sobie miejsce wypoczynku, głuszy i równowagi w otulinie zielonych lasów. mała odległość stajni od miejsca zamieszkania daje olbrzymi komfort nie tylko odnośnie trwania drogi i spalonego paliwa, ale również komfort intelektualny.

Wszyscy wiemy, iż są takie chwile, że przy koniu trzeba spędzić nawet połowę dnia, lub zmienić opatrunek rankiem, przed pracą. W punktach pensjonatowych dla koni posiadacz konia może ulokować swego pupila i otaczać troską osobiście, albo częściowo powierzyć opiekę właścicielom..