sweet peadolls clothes

Jaki podarek kupić potomkowi z okazji Dnia Dziecka?

Dnia 1 czerwca wszystkie dzieci obchodzą swój dzień. Nie macie pomysłu co kupić potomkowi? Przedstawiamy nieco swych propozycji.
Sportowo. W dobie totalnej komputeryzacji każda sekunda, jaką nasza pociecha spędzi na powietrzu jest na wagę złota.

Dla syna interesującym pomysłem mogą być nowiutkie korki. A gdy mały chłopiec chce pójść w ślady Wojciech Szczęsnego przydadzą się również rękawice bramkarskie. Panienki chętnie spróbują swoich sił w jeździe na rolkach. Podstawowe modele zakupimy już od 70 zł. Żeby jazda była w pełni bezpieczna powinniśmy również zadbać o odpowiedni osprzęt. Kask i ochraniacze to koszt ok. 100 zł.
fotka - dziecko

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
Wykształcenie to podstawa. Oprócz szkolnych podręczników dobrze jest podsunąć naszym potomkom także fabularne pozycje, jakie poprawnie ukształtują ich czytelniczy gust. Stefek Burczymucha, kot Filemon to postaci, jakie nie zestarzeją się nigdy. Te oraz inne bajki autorstwa najważniejszych naszych bajkopisarzy zebrano w serii książek pt. „Poczytaj mi, mamo”. Nieco większych może zaciekawić słynna amerykańska seria „Przygody Trzech Detektywów”. Tytułowi nastolatkowie różnią się charakterem oraz podejściem do życia. Jednak razem stanowią zgraną bandę, która potrafi rozsupłać każdą kryminalną tajemnicę.

zbliżenie - dziecko

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
Planszówki zawsze w modzie. Gdy krajobraz za oknem nie pobudza do spacerów, nie jesteśmy skazani na TV. Nic tak nie wzmacnia familijnych więzów jak parogodzinna partia dobrej gry planszowej. Klasyczny „Monopol” z polskimi miastami to wydatek mniej więcej 100 zł. Połączyć pokolenia może „Kolejka”, w której zadaniem graczy jest spedycja pięcioosobowej rodziny do sklepów na planszy i kupienie wszystkich artykułów z listy sprawunków. Kłopot w tym, że półki w sklepach są puste. Podobne gry oferuje nieomal każdy sklep z zabawkami online (warto przekonać się samemu).
dziecko - fotogram

Autor: Krzysztof Pędrys
Źródło: http://www.flickr.com
Coś dla małych kinomaniaków. Do gremia dobrze znanych od pokoleń smerfów oraz muminków dołączają już kolejni bohaterowie. Jednym z nich jest zając Parauszek. Ukończony przez łódzkie studio Se-ma-for animowany serial o przygodach rezydentów Naszego Lasu zniewala serca dzieci na całym świecie.

Szarak ten chwalony jest za połączenie interesującej warstwy wizualnej z nienatrętną pedagogiką. Radość wzbudzi też mały lekarz zestaw słuchawek, strzykawek i pozostałych przyrządów potrzebnych małemu doktorowi (mały lekarz zestaw).