sweet peadolls clothes

Wyprawka dziecka, czyli przedmioty o których nie da się zapomnieć spodziewając się malucha

Firma Phillips Avent to godziwej jakości produkty dla niemowląt tudzież matek karmiących. Robione w Wielkiej Brytanii od 1984 przez koncern Philips Group. Lubione przez matki na całym świecie laktatory Avent, podgrzewacze do butelek, butelki, smoczki, sterylizatory, zestawy startowe jak również kubki. Phillips Avent pomaga karmienie oferując pożyteczne osłonki na piersi, muszle laktacyjne, pojemniki Avent do przechowywania pokarmu jak również wkładki laktacyjne.

niemowlak ze smoczkiem

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Skupiając się na smoczkach, przybliżymy po krotce smoczki Avent (znajdziesz je tutaj). Ortodontyczne, delikatne i proporcjonalne smoczki opracowano z dbałością o rzeczywisty rozwój podniebienia, zębów jak również dziąseł dziecka, nawet jeśli smoczek obróci się w jamie ustnej. Sześć dziurek w tarczy tłumi gromadzeniu się śliny i obniżają ryzyko podrażnienia cery, co wzmacnia komfort dziecka . Smoczek zawiera osłonkę ochronną na zatrzask, dzięki czemu utrzymany jest w czystości i nie potrzebuje dodatkowego opakowania. Wszystkie smoczki Philips AVENT (spawdź produkt) są zrobione z bezwonnego silikonu, nie mają posmaku ani zapachu, za pomocą czego dziecko chętniej je zaaprobuje.

Firma Avent to także akcesoria dla dzieci. Jednym z nich jest kubek niekapek. Idealny dla wzrastających maluchów. Pozwala dziecku naukę samodzielnego spożycia bez nieładu. W konsekwencji kontaktu z ustami uaktywniany jest niecodzienny zawór zapobiegający rozlewaniu. Zapewnia on picie z dowolnego miejsca wokół granicy kubka – w podobny sposób jak kubki dla dorosłych. Prosta nauka samodzielnego picia: bez ustnika oraz słomki, nie byle jaki zawór przeciwdziałający rozlewaniu uaktywniany ustami zawór zachęca do samodzielnego picia.

Zawór o błyskawicznym wypływie zapewnia wygodne picie, świetny dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Ochronna higieniczna przykrywka sprawia, że kubek jest wiecznie czysty, a zaczepy do nauki picia ułatwiają dziecku trzymanie kubka. Chcąc umożliwić maluchowi wszystko co najważniejsze i na najwyższym poziomie zalecamy zainteresować się propozycją przedstawioną przez firmę Phillips Avent. Postać materiałów oraz długi okres stosowania tych elementów, powoduje to, że wskazane jest aby w nie zainwestować.