sweet peadolls clothes

Myjemy okna – jaką metodę wybrać, aby poradzić sobie sprawnie ze sprzątaniem mieszkania?

Są różne czynności w mieszkaniu, za którymi nie przepadamy. Dla części osób jest to odkurzanie. Wyjęcie odkurzacza i jeżdżenie nim po całym mieszkaniu. Dla niektórych najbardziej nielubianą czynnością jest mycie naczyń. Ale najwięcej ludzi nie przepada za myciem okien. Wszyscy dobrze wiemy, że mycie okien niestety nie jest najprzyjemniejszą rzeczą pod słońcem. Okna są trudnym wyzwaniem. Widać na nich wszystkie smugi. Nawet, jeśli wydaje nam się, że nie zrobiliśmy żadnych smug, to, gdy będziemy patrzeć pod słońce to coś tam zawsze dostrzeżemy.

Z tego powodu też sporo osób zamawia firmy, które sprzątają – Dwa razy w ciągu roku przyjeżdżają do domu osoby, które wiedzą, co i jak i myją wszystkie (rozwinięcie tych informacji – rkstyl.com.pl/) okna i to tak, by nie było na nich żadne smugi. Wszystko prezentuje się wspaniale i nie można się do niczego przyczepić. Chociaż często ludzie postanawiają kupić super myjki, dzięki którym w niesamowicie sposób prosty możemy umyć okna. Nie pozostaną żadne smugi, ani nie będzie żadnych kłopotów z wodą wszędzie wokół. Powinniśmy, więc pomyśleć czy chcemy sami się męczyć z okna – więcej treści na ten temat -mi czy jednak wolimy, by okna wyczyścili nam fachowcy.

mycie okien

Autor: David Goehring
Źródło: http://www.flickr.com


Posprzątanie domów

Wszyscy wiemy jak to jest, w każdą sobotę i jak to bywa przed okresem świątecznym. Każdy zabiera się za porządki. W rzeczywistości sporo osób mnóstwo rzeczy robi po łebkach. Czemu? Odpowiedź jest banalna, niestety brak nam czasu. A gdy brak nam czasu powinniśmy poprosić o wsparcie. Wsparciem przy sprzątaniu domu okaże się firma sprzątająca. Kiedy chodzi o sprzątanie domów warto nie zapominać o tym, żeby konkretnie określić, czego się oczekuje. Jeżeli zależy nam, żeby sprzątanie wiązało się z myciem okien to należy o tym powiedzieć.

Źródło –

Dzięki temu firma będzie mogła pojawić się z właściwym sprzętem do mieszkania jak również domu, który będą mieli sprzątnąć. Możemy podpisać umowę i co pewien czas będzie przychodziła do naszego domu, co jakiś czas sprzątaczka. Ale można również dwa razy do roku zamawiać taką firmę, to jest przed okresem świątecznym. Dzięki temu, że zapłacimy za tego typu usługi nie będzie trzeba się martwić, że nie uda nam się zdążyć czegoś zrobić. Bo najważniejsze, to nie przemęczać się, a dobrze zagospodarować czas i pieniądze, które możemy przeznaczyć na przykład m.in. na pomoc przy sprzątaniu domu.