sweet peadolls clothes

Bezoperacyjny lifting twarzy? Otóż to realne!

W tej chwili dużo pań jak i mężczyzn decyduje się na lifting twarzy. Pragną wyglądać młodziej, atrakcyjniej. Jednak sporo osób znów nie zdoła zdecydować się na taki zabieg, albowiem ogromnie boją się operacji, jaka temu akompaniuje. Mamy dla nich idealne wyjście.

kosmetyczka

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Unoszenie wiotczejącej skórki na policzkach przy użyciu biowchłanialnych nici to dzisiejsze zabiegi liftingu bez użycia skalpela. Nici liftingujące zostały okrzyknięte rewolucyjnym odkryciem, który mało inwazyjne technologie odmładzania popycha na nowe tory – dowiedz się więcej. U każdego z nas wraz z postępem lat widać na skórze upływ czasu w postaci rozciągniętej skóry policzków. Ponadto wraz ze starzeniem się wzmacniają się zmarszczki, a wiotczejąca skóra czoła powoduje, iż brwi osuwają się w dół dając rezultat w postaci spadających powiek.

Widać tam nawet gromadzący się podkład do twarzy niedługo po nałożeniu make-up’u. Naprzeciw wychodzą nam naturalnie nici liftingujące, za pomocą jakich pełni się bezoperacyjny lifting – (więcej na stronie). Posiadają one na swojej rozciągłości małe haczyki. Dzięki nim zdołają zaczepić się w skórze. Dobre naciągnięcie nitki powoduje podniesienie skóry tak, aby zniwelować nadmiar wiotkości tudzież wyrównać zmarszczki. Bezoperacyjny lifting – odnośnik do serwisu – sprawia, iż aktywowane komórki skóry tworzą nowe włókna kolagenowe tudzież elastyczne. To

odwiedź WWW

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

pobocznie uelastycznia i napręża skórę.

dużą zaletą, jaką posiada lifting bezoperacyjny twarzy jest to, iż nie tworzone są blizny jak po klasycznym, chirurgicznym zabiegu. Jest on określony dla osób po 40 roku życia, ze skórą o odpowiedniej kondycji. Zabieg z użyciem nici liftingujących jest metodą, jaką może wykonywać wyłącznie przeszkolony lekarz.

Wiadomym jest, iż nici pomimo stymulacji do produkcji kolagenu nie hamują procesów starzenia się skóry, o którą trzeba dbać przez cały czas. Rezultaty usługi widzialne są już po wprowadzeniu nici pod skórkę. W skutek stymulacji skóry poprzez nić aktywuje się nowy kolagen, dzięki temu skutki zabiegu utrzymują się do 2 lat.