sweet peadolls clothes

Interesujące sposoby na polepszenie kondycji swojego zdrowia oraz urody. Które metody zyskują coraz większą rzeszę fanów?

Ludzie zrobią wiele oraz zapłacą dużo za to, by wyglądać pięknie i być zdrowym. Wciąż częściej słyszymy o metodach, które dla części osób są nie do pojęcia i wydają się dość dziwne, jednak zyskują wciąż większą rzeszę fanów.

krem ze śluzu ślimaka

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością wiele osób słyszało o dawnej metodzie leczenia, jaka wykorzystywała pijawki wysysające rzekomo chorą krem człowieka. Stosowano takie zabiegi dość często oraz na różne dolegliwości. Dziś już częściej można spotkać ludzi, jacy stosują takie praktyki. Wiele ludzi decyduje się na tego typu zabiegi z użyciem pijawek. Są one rekomendowane na różne schorzenia, między innymi pomagają przy chorobach związanych właśnie z układem krwionośnym. Kolejnym przykładem na dobre oddziaływanie zwierząt jest używanie różnych, które produkowane są przez zwierzęta. Tym przykładem może być krem ze śluzu ślimaka, który jest dobry na różne blizny, odbarwienia czy trądzik. (Czytaj dalej). Daje widoczne rezultaty już po paru użyciach. Śluz ślimaka ma bowiem sporo odżywczych składników, przykładowo kwas glikolowy, alantoinę, kolagen jak również witaminy A, E, C. Doskonale regeneruje skórę jak również odżywia ją dogłębnie. Zyskuje wciąż większą rzeszę osób zadowolonych z rezultatów stosowania.

Już od pewnego czasu modne są zabiegi w salonach kosmetycznych, gdzie używa się malutkich rybek w akwariach, jakie czyszczą stopy lub też ręce z suchego naskórka. Bardzo szybko i w dokładny sposób potrafią się rozprawić z nieestetycznie wyglądającymi skórkami przy paznokciach. Identycznie jak ze zrogowaciałym naskórkiem. Polecany krem ze śluzu ślimaka Robią to o wiele lepiej niż kosmetyczka, gdyż nie naruszają przy okazji żywej tkanki. Z tego też względu rezultaty są doskonałe. Przy tym sam zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący, chyba że ktoś odczuwa strach przed włożeniem stóp do akwarium pełnego rybek skupiających nasze stopy. Brzmi dość drastycznie, jednak tak naprawdę rybki są tak niewielkich rozmiarów, że nie wyrządzą nam żadnej krzywdy, co najwyżej mogą trochę połaskotać nasze stopy.

Przykładów jest jeszcze na pewno dużo i z roku na rok jest ich coraz więcej. Metody takie są na pewno dobre, jeżeli tylko zwierzęta te nie cierpią. Nie możemy przecież poprawiać swojego zdrowia czy urody kosztem niewinnych żyjących stworzeń. Dlatego trzeba zwracać szczególną uwagę, na to w jaki sposób traktowane są tego typu stworzenia oraz czytać jak najwięcej o konkretnej metodzie, zanim się na nią zdecydujemy.