sweet peadolls clothes

Modele butów z ubiegłego wieku zyskują nowy i odświeżony wygląd.

Istnieje powiedzenie, iż buty są zwierciadłem duszy.
buty nike air max 90

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Od paru sezonów możemy zauważyć, że producenci obuwa wręcz prześcigają się w tworzeniu nowych trendów.

buty nike air max 90

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
W tym artykule zajmiemy się trzema spośród wielu innych marek.

Na samym początku zrecenzujemy buty nike air max 90. Sam model jednego z największych producentów obuwia ma swoje początki jeszcze w latach osiemdziesiątych poprzedniego wieku. Linia air max jest jedną z najbardziej uznanych wśród społeczności amerykańskiej, przez wzgląd na świetną jakość wykorzystanych materiałów i mimo postępu w produkcji, nadal są zszywane przez pracowników. Sprawia to, iż każda para butów jest trochę inna, przez to unikalna. Poprzednio, aż do końca 21 wieku model (buty emu damskie) nazywany był air max III, dopiero potem w ciągu jego reedycji, dostał nową nazwę – air max 90. Na szczęście modele najnowsze tej linii wykonywane są z użyciem najnowszych metod. Nadal wykorzystywany jest nubuk albo zamsz, sztuczna wysokiej jakości skóra i siateczka, ale model wytwarzany jest w technologii bezszwowej, przy użyciu termozgrzewalnej taśmy. Wszystko to sprawia, że noszenie modelu serii air max jest nawet częścią stylu życia. Drugą marką jest niemiecki Adidas. Tej firmy chyba nie ma potrzeby przedstawiać? Podobnie jak w przypadku air max’ów, na półki w salonach powróciły buty adidas la trainer . Linia ma długą historię. Wracając myślami do roku 84-go ubiegłego wieku i Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles swój początek miała właśnie najświeższa perełka marki adidas. Sam but różnił się na tle innych sportowych butów
w pełni regulowanym systemem amortyzacji Vario charakteryzującym się wyciąganymi kołkami wstawionymi w podstawę podeszwy. Górę buta uszyto podobnie jak model amerykańskiej marki z naturalnego zamszu i nylonu, fragmenty narażone na przeciążenia wykonano z pomocą specjalnej polietylenowej siatki.

Masz chęć poznać inne podobne przydatne porady? Jeśli tak, to zobacz tutaj papierowe torebki na prezenty, a niewątpliwie nie odczujesz zawodu.

Poza wykorzystaną technologią kołeczków amortyzacyjnych, buty charakteryzują się tradycyjnym można nawet stwierdzić, iż staromodnym wyglądem, oczywiście gruntownie odświeżonym. But nie jest ciężki, zdecydowanie smuklejszy od air max’ów o sportowej destynacji, z tego powodu wyśmienicie sprawdzi się na korcie tenisowym, lub na bieżni. Ostatnie na naszej liście są buty męskie timberland, które trochę odbiegają nie tylko wyglądem ale i przeznaczeniem od pozostałych dwóch marek. Buty amerykańskiej firmy Timberland zyskały największy rozgłos dzięki modelowi Premium 6, tych charakterystycznych żółtych trzewików. Obuwie tej firmy wykonywane są z wysokiej jakości skóry cielęcej, z tego powodu ich cena jest dosyć wysoka, ale charakteryzują się one większą wytrzymałością. Oznacza to tyle, iż będziemy używać ich nawet kilka sezonów więcej, co dla mężczyzny jest najważniejsze.

Łatwo spostrzec, iż ”historyczne” już buty znów są modne, a noszenie ich uznawane jest jako znak poczucia dobrego stylu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii stare-nowe modele obuwia cieszą się odświeżonym wyglądem z zachowaniem charakterystycznych cech każdego modelu.