sweet peadolls clothes

Chcesz błyszczeć na uroczystości? Zainwestuj w biżuterię

W naszym życiu często zdarzają się różnego rodzaju oficjalne celebracje, na których chcemy odpowiednio się prezentować. Ślub przyjaciółki, chrzciny siostrzenicy, ważny bankiet w pracy. W takich sytuacjach, musimy szczególny nacisk położyć nie tylko na nasz strój, ale również na biżuterię. Co najlepiej założyć? Gdzie nabyć interesujące i niezbyt kosztowne kamienie?

szmaragdy

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Istnieje na świecie dużo olśniewających, lecz drogich kamieni – brylanty, szmaragdy czy szafiry – to najgodniejsze opcje. Jednak jeśli nie stać nas na tego typu biżuterię, możemy zastąpić ją produktem o wiele tańszym. W złotym naszyjniku możemy zaaplikować cyrkon, który prezentuje się znakomicie, lecz nie jest bardzo kosztowny. Możemy spotkać bardzo wiele, różnych wariacji barwnych tego kruszcu – od żółtego przez czerwony po czarny, najbardziej elegancki. Dostaniemy go we właściwie każdym sklepie jubilerskim, możemy także w określonym naszyjniku zamienić kamienie, z rubinu na właśnie cyrkon.

Gdzie jednak najlepiej robić zakupy tego typu? Oczywiście, w każdym centrum handlowym znajdziemy sklepy z biżuterią, jednak z uwagi na swoją lokalizację, marże przez nie proponowane są dość wygórowane. Z tego powodu najsłuszniej zakupować produkty w mniejszych, prywatnych placówkach. Nawet jeśli konkretny wzór nie bardzo trafi nam do gustu, wtenczas możemy zamówić swój wybrany model. Mało tego, jeśli posiadamy szmaragdy w spadku po naszej babci, lecz nie są one wkomponowane w biżuterię, możemy zlecić taki projekt u eksperta.

Nic tak nie dokłada szyku każdej kobiecie, jak właściwie skompletowana biżuteria. Jeśli nie stać nas na drogie kamienie, warto zaopatrzyć się w stonowany, złoty wisiorek ozdobiony cyrkonem. Sprawunki najlepiej robić w małych sklepach, spotkamy tam atrakcyjne ceny.