sweet peadolls clothes

Świeżość jest w modzie, co zrobić aby poczuć się lepiej, piękniej i naturalniej?

Naturalność jest w modzie, dbanie o skórę, włosy, paznokcie to wyzwanie, gdyż oddziałują na nie czynniki z zewnątrz, które zdecydowanie szkodzą i nie pomagają w utrzymaniu ciała w dobrej formie.

naturalne kosmetyki do włosów

Autor: Sylveco
Źródło: Sylveco
naturalne kosmetyki do włosów

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Każda kobieta stosuje mnóstwo kosmetyków, które pozwalają na odbudowę, opiekę oraz upiększenie, a tym samym poprawienie nastroju oraz autorefleksji. Włosy są szczególnie delikatne latem, dlatego też tak istotne jest, by korzystać z dobrych preparatów do ich wzmacniania oraz pielęgnacji. Naturalne kosmetyki do włosów nie posiadają w swoim składzie parabenów, a tym samym są łagodniejsze i wpływają zbawiennie na ich urodę. Bio kosmetyki do skóry, włosów oraz paznokci to w ostatnim czasie prawdziwy hit, ich wytwórczość opiera się na olejkach, masłach, wyciągach, woskach pochodzących od flory oraz pszczół, w tym wypadku wosk. Naturalne kosmetyki (zobacz urządzenia kosmetyczne) wytwarzane są bez obróbki chemicznej, więc nie mają negatywnego wpływu na otoczenie. Dzięki coraz to postępowym technologiom posiadają na tyle aktywne składniki, które poza subtelnością mogą być równie skuteczne co ich chemiczne odpowiedniki. Bio kosmetyki mają także zapewnienie jakości, są to tzw. międzynarodowe certyfikaty BIO, ale tylko nieliczne firmy mają prawo do umieszczania tego oznaczenia na opakowaniach oraz etykietach. Naturalne kosmetyki do włosów i bio kosmetyki posiadają niezaprzeczalne zalety, jakimi są naturalne składniki, substancje naturalne świetnie przyswajane i wchłaniane przez skórę i włosy, bogactwo witamin i minerałów w nich zawartych, brak konserwantów i barwników oraz pojemniki, które ulegają biodegradacji. Oczywiście są też nieznaczne minusy, jak wysoka cena ze względu na naturalne (RN – zestaw kosmetyków do kąpieli) konserwanty, jakimi są alkohol, wyciąg z tymianku, witamina E lub ekstrakt z rozmarynu, jak również krótszy termin użyteczności.
Jeśli zależy ci na świeżym wyglądzie, promiennej skórze, błyszczących włosach, mocnych paznokciach oraz dobrym samopoczuciu, to bio kosmetyki są dla ciebie.