sweet peadolls clothes

Krem ze ślimaka ratunkiem dla twojej skóry?

Właściwie większość kobiet, jeżeli tylko ujrzy ślimaka, raczej unika go jak tylko może. Gdyż śluz tego zwierzęcia, ciągnący się za nim, kojarzy nam się niezwykle nieciekawie. Dlatego też, jeśli któraś z kobiet dowiaduje się o czymś podobnym jak krem ze ślimaka, wzdryga się bezwiednie. Jest to naturalna reakcja, jednak jeśli kupujemy specyfik w aptece a nie u guślarza, raczej nie powinniśmy bać się czegoś różnego zbytnio w swej konsystencji niż inne kremy do ciała. Lecz skąd w ogóle idea na tego rodzaju kosmetyk?

soczewki niebieskie

Autor: Aaron Stidwell
Źródło: http://www.flickr.com
lat wstecz, w Chile, na dużą skale zaczęto robić krem ze ślimaka. Taka sytuacja miała miejsce, bowiem odkryto jak cudowny skład chemiczny ma śluz konkretnego z gatunków tego mięczaka. Wyszło na jaw, że zawiera on cechy, które są ratunkiem dla naszej cery, bowiem o wiele przyśpieszają regenerację kolagenu. Tworzenie tego kosmetyku wygląda odmiennie niż zapewne sporo z nas sobie wyobraża. Bowiem ze ślimaczego śluzu wydobywa się wyselekcjonowany wyciąg, pozostawiając resztę tej nieatrakcyjnej substancji w spokoju. Nie mieli się całego ogona z substancjami zapachowymi. Taki ekstrakt, dodaje się później do innych substancji, z których słyną kremy do ciała. Łączy się wszystkie preparaty ze sobą i tak rodzi się krem.

Gdy będziesz szukać dodatkowych informacji na temat poruszany w powyższym tekście, to wejdź tu salon urody wrocław – z pewnością te artykuły również Cię zainteresują.

Z tego powodu naprawdę nikt nie musi się bać że ma on nieprzyjemną, śluzowatą strukturę – polecane kremy do ciała.

Ukojenie aloesu w nowym kremie z serii MISS

Autor: Barwa Spółka z o.o.
Źródło: Barwa Spółka z o.o.
krem ze ślimaka

Autor: Wellness GM
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz do czego możemy używać krem ze ślimaka? Ma on całe mnóstwo zastosowań. W kremach dla nastolatek ekstrakt z tego zwierzęcia jest niezwykle popularny, bowiem pomaga w zmaganiach z trądzikiem, dzięki swoim antyseptycznym właściwościom. Z kolei wiekowe kobiety, mogą używać specjalnie skomponowany krem ze ślimaka na zmarszczki. Dzięki temu, że ten ekstrakt wspomaga odbudowę kolagenu, nasza skóra może odmłodnieć już w czasie dwutygodniowej kuracji. Lecz największe zastosowanie ten specyfik ma w walce z bliznami. To samo oddziaływanie na kolagen pomaga ludziom oszpeconym różnego typu szramami na ciele, znacznie zredukować ich widoczność.

Masz chęć uzupełnić swoje zakładki o następną emocjonującą pozycję? Jeżeli tak, to szczerze zalecam ten link (https://drstawowska.pl/e-dieta,129.html) – kliknij a się nie zawiedziesz.

Mało tego, w przypadku mniejszych skaz możemy zlikwidować je całkowicie – czytaj o kremie ze ślimaka.

Kremy do ciała, posiadające w składzie wyciąg ze śluzu ślimaka, robią prawdziwą furorę na całym globie. Nic w tym zaskakującego, gdyż ich działanie jest bezcenne. Można dzięki nim pozbyć się pryszczy, zmarszczek a nawet blizn. Także jeśli posiadasz jakąś z tych bolączek, nabądź krem ze ślimaka jeszcze dziś.