sweet peadolls clothes

Jakie trendy zaskoczą nas tej jesieni

Trendy jesień 2013 to przede wszystkim duże pole do kreatywności dla osób bawiących się modą. Znajdziemy pośród nich ponownie powrót do modnych kiedyś dodatków. buty na koturnie w wydaniu nowoczesnym, oraz dodatki z plastiku, będą kluczem do sezonu. Nie braknie także wśród materiałów motywów zwierzęcych, które odpowiednio będą współgrać z gładką fakturą pozostałej części stylizacji.

biżuteria

Autor: Diva
Źródło: diva

Jeśli chodzi o kolory, to moda jesień (czytaj dalej) 2013 zachęci nas ponownie do zestawiania kontrastujących zestawów. Wśród nich będzie królować czarny i czerwień w wersji glamour. Popularne w ubiegłych zimowych kolekcjach fiolet i granat (rozminowanie terenu), też będą dalej modne.
Mówiąc dla odmiany o fakturze, zapomnijmy o kwiatkach na rzecz tkanin gładkich. Pośród deseni dozwolonych w tym sezonie, oprócz zwierzęcych, również pojawią się motywy geometryczne. W dużo bardziej łagodnej niż na pokazach wersji, będą trafiać do popularnych sklepów zarówno na ubiorach eleganckich, jak też bardziej swobodnych. Po raz kolejny pojawi się wśród nich też pepitka.

W sprawie obuwia na czasie, buty na koturnie będą zdecydowanie dominować, nieodzownie jednak w wydaniu szykownym. Dalej pozostaną z nami zaczerpnięte z lata metaliczne, oraz lakierkowe akcenty. Co więcej pojawią się buty sznurowane – od których mogłyśmy się odzwyczaić przez ostatnie kilka sezonów.

trendy jesień 2013 to także obowiązkowe dodatki idealnie dobierane do ubioru. Warto postawić na kontrast, ze względu na to,że muszą być widoczne. Wielkie bransolety zrobione z plastiku, apaszki z motywami zwierzęcymi, złote, ciężkie wisiorki – dowolność w tej kwestii jest ogromna, ale każdy stylista podkreśli, że w modnym zestawieniu bez nich ani rusz. Pośród toreb proponowanych na jesień-zimę 2013, opcjonalne będą małe torebki na łańcuszku i wielkie torby, chętnie w olśniewającym, lakierowanym wariancie.

Moda jesień 2013 jest kultem kobiecości. Absolutnie będziemy eksponować figurę i w niepamięć odejdą ogromne kroje kurtek, żakietów i tunik. Najbardziej pożądany look tego sezonu, będzie miał w sobie pazur. Czarne wąskie spodnie z imitacji skóry będą niemal obowiązkowe, a zestawione z miękkim, przylegającym do ciała kardiganem, stworzą stylizację na każdą okazję.

Źródło: htttp://kraina-stylu.pl/