sweet peadolls clothes

W jaki sposób dobrać buty do kobiecej figury?

Dobry dobór butów do kobiecej sylwetki może ją wymodelować przykładowo wizualnie ją wyszczuplając czy wydłużając . Odpowiednie buciki harmonizujące z figurą damy sprawią, że będzie ona wyglądała doskonale. Poniektóre rodzaje butów pasują do kobiet o mocnych nogach, dalsze nie. Warto poznać kilka głównych zasad doboru butów do kobiecej figury, tak żeby zawsze wyglądać dobrze.

baleriny

Autor: DeeZee
Źródło: DeeZee
Buciki winny wysmuklić sylwetkę, wydłużyć wizualnie zbyt krótkie nogi, bądź też uwydatnić walory figury. Jednym słowem wyeksponować to, czym kobieta śmiało może się chwalić, natomiast równocześnie zniwelować mankamenty jej figury.

Nasze nowe artykuły są podobnie interesujące, jak ten. Zatem kliknij w link tutaj bluzki xxl i przeglądaj skrupulatne informacje. Namawiamy!

Prawidłowo dopasowane klasyczne czółenka damskie wspaniale zatuszują wady jak też podkreślą atuty sylwetki każdej damy – nogi przedstawiają się rewelacyjnie w każdych bucikach, jednak już posiadaczki bardzo chudych nóg muszą roztropnie dobierać fason butów. Dla pań o chudych nogach najodpowiedniejsze będą buciki w rodzaju botki, balerinki, w pełni zabudowane pantofle jak też mokasyny damskie. Te wszystkie rodzaje obuwia sprawiają, że nogi nie prezentują się na nadmiernie szczupłe. Damy o wysmukłych nogach będą świetnie wyglądały w pantofelkach na cieniutkich szpilkach. Modne są obecnie szpilki z podwyższeniami z przodu bucika. Buciki określone dla pań o zgrabnych nogach winny być brązowe, popielate, zielone, fioletowe czy też żółte. Te kolory będą im

mokasyny

Autor: Casamoda
Źródło: Casamoda

z pewnością najlepiej pasowały.

Natomiast osoby o mocnych nogach winny zmierzać do ich wysmuklenia, przez zastosowanie stosownego obuwia. Przy kupowaniu obuwia osoby o nadmiernie grubych nogach winny selekcjonować pantofle na półsłupku bądź na koturnie. Jeżeli obcas ma kształt stożka, to powinien on trochę zwężać się ku dołowi. Dla kobiet narzekających na nadto pulchne nogi rekomendowane są długie kozaki na podwyższeniu, jakich cholewy są przylegające do nogi.

Nie powinny one wybierać kozaczków z nawet trochę odstającą cholewką, ponieważ bezcelowo poszerzy ona wizualnie łydki.

Podobał Ci się ten wpis? Więc gorąco zapraszamy do następnych naszych newsów, które będą o zbliżonej dziedzinie.

Nie polecane są przy tym botki z podniesioną cholewką, lub buty z ozdobą dookoła kostki. Kobiety o nadmiernie puszystych nogach powinny dobrać dla siebie raczej delikatne klasyczne czółenka damskie w jakich będą prezentować i czuć się idealnie.