sweet peadolls clothes

Zmniejszenie tkanki tłuszczowej, dermatologia estetyczna

Nadmiar tkanki tłuszczowej, to w zasadzie kłopot estetyczny, który dotyczy zarówno kobiet jak i facetów. U mężczyzn miejsca nagromadzenia tkanki tłuszczowej to brzuch, boki, kark, szyja, podbródek. Jej umiejscowienie jest zależne od genów i pomimo odchudzania reszty sylwetki, w owych lokalizacjach nie spostrzegamy znaczącej poprawy. Uprawianie sportu także nie pomniejsza nagromadzonej tkanki, co jest rezultatem jej słabego metabolizmu.

redukcja tkanki

Autor: Optopol
Źródło: Optopol
Zagadnienie z nadwyżką tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, względnie ramionach, dotyczy nie tylko osobników z nadwagą, ale też tych o harmonijnej masie ciała. Dermatologia estetyczna nie zaprzestaje w opracowywaniu nowych sposobów na redukcję tkanki tłuszczowej – . Jednym z z reguły wykonywanych zabiegów jest liposukcja hydrologiczna.

Oryginalne urządzenie o nazwie Body Jet, zrewolucjonizowało poprzednie procedury likwidowania tkanki tłuszczowej i kształtowania sylwetki. Jest to pierwsze na świecie urządzenie, w którym wykorzystano innowacyjną metodę strumienia wodnego. Zezwala ona przeprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej w sposób stanowczo mniej inwazyjny, z większym natężeniem bezpieczny i więcej skrupulatny z efektami w dużej mierze lepszymi niż inne sposoby liposukcji.

Redukcja tkanki tłuszczowej tym nowoczesnym sposobem, cechuje się krótkim czasem rekonwalescencji, a wyniki są natychmiastowe – czytaj więcej. Poza tym, dzięki owej metodzie, możliwa jest reimplantacja tkanki i zastosowanie jej do formowania pozostałych partii ciała.

Dermatologia estetyczna z sukcesem zmienia typową liposukcję, współczesną procedurą, będącą zabiegiem zdecydowanie mniej inwazyjnym.

redukcja

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Cechuje się przy tym większą precyzją. Ogranicza niezbędność wykonywania korekcji, również dostarcza pacjentom niewspółmierny z innymi metodami luksus zarówno w toku, jak i po zabiegu.

Wdrożenie miejscowego znieczulenia redukuje możliwość wystąpienia skutków ubocznych, takich jak zakrzepica, ryzyko zatorów, bądź nudności. Do najlepszych zalet zabiegu należą świadomość pacjenta, bez niezbędności obecności anestezjologa.