sweet peadolls clothes

Perfumy, których nie zapomnisz – Chanel No5

Sklepy w sieci mają autentycznie bogatą ofertę. Natomiast odpowiedź na wątpliwość o najbardziej znaną perfumę okazuje się jednoznaczna. To już wręcz legendarny zapach. Już około 90 lat ceniące klasę kobiety pachną właśnie Chanel No 5.

Chyba każda kobieta znalazła swoje najważniejsze kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i co najważniejsze zapach. Mówi się, że najlepiej jest niepodważalnie być łączoną z tą samą perfumą i faktycznie wiele z nas przywiązuje się do ulubionych flakoników. Chanel No 5 to symbol kobiecości i dla większości najpiękniejszy zapach. Mężczyźni muszą o tym pamiętać.

Autor: NATURADO

Chociaż miłość krytyków zaskarbiły sobie perfumy takich marek jak Masaki Matsushima, perfumy dior, Yves Saint Laurent i Hermes to maleńki flakonik legendarnych francuskich perfum nadal działa na wyobraźnię. Prawie nikt nie kojarzy, że kompozycja zapachowa została zaprojektowana w 1917 roku.

Odwiedź naszą stronę. Znajdziesz tam każdego dnia tylko kompleksowy wpis (http://www.englander.com.pl/aktualnosci/). Precyzyjne informacje na pewno spełnią Twoje wymagania.

Same perfumy swoją inaugurację miały w 1922 roku. Coco Chanel na początku rozdała swoim najlepszym klientom kilka próbek nowych perfum, a gdy na ich twarzach pojawił się zachwyt, wtedy wprowadziła je do obrotu.

Ciekawostki o numerze 5Jedna z historii o francuskiej ikonie dobrego smaku mówi, że 5 była jej szczęśliwą liczbą. Kolejna związana jest z doborem propozycji zapachowych najsławniejszych z perfum. Z przedstawionych jej flakoników o zbliżonej kompozycji Coco wskazała na piąty. Trudno powiedzieć, która plotka jest rzeczywista, ale przecież dwie propozycje wydają się prawdopodobne.

Mówi się, że „piątka” narodziła się przypadkiem. Do przygotowanych składników dolano zbyt dużo aldehydów, co w efekcie dało rozpoznawalny już efekt. Zapach tworzy ponad 80 składników, m.in. specjalna odmiana jaśminu, wanilia i ambra. Następną ciekawostką może okazać się dla czytających nowina, że to właśnie te perfumy uważane były za hit wśród … hitlerowców. Coco była zszokowana i obawiała się, że zapach po wojnie zawsze będzie kojarzony negatywnie. Jak jednak pokazało życie No 5 to najbardziej uwielbiana perfuma w obecnych czasach. Inne kosmetyki, które warto polecić: krem carita.

Lojalność wobec markiPanie lubią weryfikować kosmetyki wyszczuplające, ciągle starają się wybierać te najnowsze. Weryfikują specyfiki odmładzające i kosmetyki na trądzik, ale perfumom najczęściej pozostają lojalne.