sweet peadolls clothes

Projektanci wymyślili dla swoich klientów kombinacje włókien roślinnych i tkanin także w przypadku butów na koturnach i sandałów

Przez swój kształt przypominają kojarzone z przedszkola kapcie. Dziś nie są jednak wcale wyznacznikiem staroświeckości, a nowego trendu i wymyślnego designu. Kuszą zwłaszcza poprzez materiały roślinno-włókniste (len, konopie, trawa), z których kombinacji wykonana jest przeważnie podeszwa, albo czub produktu. Espadryle – bo o nich mowa, to nie tylko płaskie, dwuwarstwowe balerinki do przyjemnego i zdrowego przemieszczania się.

Twórcy wymyślili dla swoich klientów kombinacje włókien naturalnych i tkanin również w sandałach i butach na koturnach. Wysokość podeszwy w espadrylach

buty

Autor: S’Portofino
Źródło: S’Portofino

waha się między trzema (najcieńsza podeszwa) i ośmioma (koturny) centymetrami wysokości. Do tego w grę wchodzi odsłanianie lub zasłanianie pięt. Podobne rozwiązania preferowane są zwłaszcza w podwyższonych koturnach. Przed paniami stoi więc całkiem pokaźny wybór, biorąc pod uwagę i gabaryty podeszwy, i kolorystyczne zachcianki (więcej). Różnice w cenach wynikają z jakości tkanin i wyróżnika butów – podeszwy. Ta ostatnia zrobiona jest z włókien plecionych. Na życzenie klient może wybrać ciekawy, unikalny design butów, od klasycznego, jednokolorowego po kombinacje różnych pasków – biorąc pod uwagę zmysł kreacji i paletę kolorów zaprojektujemy ulubionego espadryla!

Buty rodowodzie katalońskim nie są, jakby się wydawało przez pryzmat mody, wyłącznie domeną kobiet. Również mężczyźni znajdą na espadrylowym rynku coś pod siebie.

buty

Autor: Reserved
Źródło: Reserved

Męskich modeli jest mniej, ale wyłącznie dlatego, że panowie – nie noszący butów na obcasie – nie włożą, a tym samym nie kupią dla siebie butów na koturnie – nie inaczej jest jeśli chodzi o espadryle. Oferta dla panów zawiera przede wszystkim płaskie, „kapciowe” wręcz egzemplarze.
Najtańsze buty łączące tkaniny z podeszwami pochodzenia lnianego dostaniemy w serwisach internetowych już za kilkanaście złotych. Będą one bazowały na płaskiej podeszwie i słabej jakości tkaninie, przeważnie w jednym kolorze. Obszycie, jakość materiałów i krój – wszystkie te elementy mają znaczenie przy ustalaniu ceny butów. Za espadryle naprawdę dobrej klasy wydamy powyżej dwustu złotych . Dobre, przyciągające uwagę buty – niekoniecznie ekskluzywne espadryle, to widełki pieniężne w okolicach 70-100 złotych.