sweet peadolls clothes

Projektanci wymyślili dla swoich klientów kombinacje włókien roślinnych i tkanin także w przypadku butów na koturnach i sandałów

Przez swój kształt przypominają kojarzone z przedszkola kapcie. Dziś nie są jednak wcale wyznacznikiem staroświeckości, a nowego trendu i wymyślnego designu. Kuszą zwłaszcza poprzez materiały roślinno-włókniste (len, konopie, trawa), z których kombinacji wykonana jest przeważnie podeszwa, albo czub produktu. Espadryle – bo o nich mowa, to nie tylko płaskie, dwuwarstwowe balerinki do przyjemnego i zdrowego przemieszczania się.

Twórcy wymyślili dla swoich klientów kombinacje włókien naturalnych i tkanin również w sandałach i butach na koturnach. Wysokość podeszwy w espadrylach

buty

Autor: S’Portofino
Źródło: S’Portofino

waha się między trzema (najcieńsza podeszwa) i ośmioma (koturny) centymetrami wysokości. Do tego w grę wchodzi odsłanianie lub zasłanianie pięt. Podobne rozwiązania preferowane są zwłaszcza w podwyższonych koturnach. Przed paniami stoi więc całkiem pokaźny wybór, biorąc pod uwagę i gabaryty podeszwy, i kolorystyczne zachcianki (więcej). Różnice w cenach wynikają z jakości tkanin i wyróżnika butów – podeszwy. Ta ostatnia zrobiona jest z włókien plecionych. Na życzenie klient może wybrać ciekawy, unikalny design butów, od klasycznego, jednokolorowego po kombinacje różnych pasków – biorąc pod uwagę zmysł kreacji i paletę kolorów zaprojektujemy ulubionego espadryla!

Buty rodowodzie katalońskim nie są, jakby się wydawało przez pryzmat mody, wyłącznie domeną kobiet.

Czy według Ciebie, publikowany artykuł zasłużył na większą uwagę? Jeśli tak, to zobacz także zbliżone przydatne informacje (https://www.gemeo.pl/szablon2/shop/42-2120–ok–0-1ct1szt—-SZAFIR-NAT—d3mm–2mm-okragly.html), które na pewno zadowolą Twoją ciekawość.

Również mężczyźni znajdą na espadrylowym rynku coś pod siebie.

buty

Autor: Reserved
Źródło: Reserved

Męskich modeli jest mniej, ale wyłącznie dlatego, że panowie – nie noszący butów na obcasie – nie włożą, a tym samym nie kupią dla siebie butów na koturnie – nie inaczej jest jeśli chodzi o espadryle. Oferta dla panów zawiera przede wszystkim płaskie, „kapciowe” wręcz egzemplarze.
Najtańsze buty łączące tkaniny z podeszwami pochodzenia lnianego dostaniemy w serwisach internetowych już za kilkanaście złotych. Będą one bazowały na płaskiej podeszwie i słabej jakości tkaninie, przeważnie w jednym kolorze.

Spodobał Ci się zaprezentowany post? Jeżeli tak, zgłąb użyteczne zagadnienia, które z pasją omówiliśmy w najnowszym artykule.

Obszycie, jakość materiałów i krój – wszystkie te elementy mają znaczenie przy ustalaniu ceny butów. Za espadryle naprawdę dobrej klasy wydamy powyżej dwustu złotych . Dobre, przyciągające uwagę buty – niekoniecznie ekskluzywne espadryle, to widełki pieniężne w okolicach 70-100 złotych.