sweet peadolls clothes

Ewolucja figurek Lego

Ci z nas, którzy przyszli na świat w latach osiemdziesiątych XX w, z pewnością pamiętają czasy, w jakich figurki lego i inne ekskluzywne zabawki dla chłopców były możliwe do kupienia wyłącznie w Pewexach albo za granicą. Każdy chłopiec marzył o tym, aby rodzina mieszkająca na zachodzie wysłała na urodziny nowy zestaw zabawek od Lego.

Zabawki, zabawa

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Obecnie, mimo to, że klocki lego najróżniejszych rodzajów są dostępne w każdym markecie, ich czas wcale nie opada.

Jeżeli uważasz, że niniejszy tekst jest warty przeczytania, to bez zwłoki wejdź na ten link i zobacz udostępniony (www.psychologslask.com.pl/) materiał – on także Cię zaabsorbuje.

Firma trzyma się na rynku bardzo dobrze, dzięki okresowemu wprowadzaniu na rynek świeżych produktów. A to wszystko rozpoczęło się kilkanaście lat temu od komercyjnego debiutu klocków klocki lego, czyli podróży w dotychczas niezbadane dla fanów klocków obszary miejskie.

Zainteresował Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź także ten odnośnik. Pokrewne treści znajdziesz również tutaj terapia manualna warszawa.

Od tego momentu inżynierowie Lego lubią zaskakiwać swoich fanów coraz to nowymi typami klocków i zabawek. Typy klocków jesteśmy w stanie podzielić na dwa nurty: klocki klasyczne oraz klocki lego technics. O ile klasyczne są prawdopodobnie wszystkim niezwykle dobrze znane i nie wymagają komentarza, to chciałbym powiedzieć kilkanaście zdań o Technics. Zabawki Technics są świetne dla małych inżynierów; pozwalają na budowanie maszyn i pojazdów, wykorzystując umiejętności techniczne znane z prawdziwego wykorzystania. Bardzo dobrze spasowane ze sobą przekładnie i mechanizmy wzbudziły i wciąż pobudzają wyobraźnię niejednego młodego chłopca.

zabawki drewniane

Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Firma Lego wypuściła również na rynek serię zabawek, jaką rozpoczęła linia Bionicle. Od tego momentu nowi bohaterowie są nieustannie odświeżani, powstały także filmy animowane w których zabawki lego są głównymi bohaterami. Sukces Bionicle zapoczątkował produkcję serii figurek, których wyśmienitym przykładem jest seria lego ninjago, którego bohaterowie żyją w okresie imperium japońskiego, czy lego Robots, które jest lekkim nawiązaniem do serii filmów transformers.

W ramach współpracy z różnymi znanymi firmami, lego wypuszcza na rynek także serie klocków dedykowane np. filmom. W taki sposób światło dzienne ujrzały figurki star wars z klocków lego. Wielbiciele klocków również układają z klasycznych części własne serie dedykowane np. postaciom książkowym, ale to już temat na kolejny wpis.

Źródło: Krainazabawy.pl