sweet peadolls clothes

Po co iść do logopedy

Czy także odnosisz przekonanie, iż wielu rodzimych polityków powinno odbyć choć kilka wizyt u logopedy? Ich wymowa, jąkanie się, bełkot, rozlazłe artykułowanie, wcinki, mlaskanie to potwierdzenie, iż część klasy politycznej to nie jest zapewne najwyższa klasa, jeśli idzie o prezencję słowną. Co dodatkowo denerwuje?

rankinglekarzy
brak znajomości przynajmniej jednego języka obcego to bolączka dojmującej większości naszych polityków. Często taki wątek powraca przy okazji, wyborów do europarlamentu, kiedy egzaminowani politycy, przyszli europosłowie umieją oświadczyć po angielsku co najwyżej, jak mają na imię, kim są i gdzie żyją. Wszystko to okraszone swojskim wschodnim akcentem. Tymczasem, polityk i nieistotne czy krajowy czy globalny (choć ten drugi niezbędnie!) powinien mówić po angielsku. Jako osoba oświecona, przedstawiciel wielu osób, które na niego głosowały musi odznaczać się tą dzisiaj, masową umiejętnością (dobry logopeda z krakowa).

nieistotne, czy faworyt narodu pochodzi z północy czy z południa, z Wielkopolski czy Mazowsza, Krakowa czy z Gdańska – chamstwo ma ukryte w genach. nie wiadomo, czy wynika to z naszej chłopskiej obyczajowości czy może świat polityki tak mocno „psuje” każdego człowieka, ale są politycy, którzy bez ceregieli konkurują w konkurencji, kto silniej dotknie, kto bardziej przywali, kto wykreuje nowiutki skrót myślowy na rywala politycznego.

Polityk, to powinno pobrzmiewać tytularnie. Niestety, tak nie jest i nie będzie dopóki wielu naszych posłów będzie, stwierdzając potocznie, strugać wariata. Co przez to rozumiemy? Dziwne działania, szyderstwo z powagi zajmowanego stanowiska, niemądre opinie (często z dziedziny, o jakich dany poseł nie ma zielonego pojęcia). To są skutki pajacowania, niespotykanej choroby śmiertelnika ogarniętego postępowaniu.

I na sam koniec, szkoda gadać, ale nasi posłowe przy tych wszystkich niedorozwojach i nielicznych zaletach stoją w miejscu i tylko nieliczni z nich promuje swój rozkwit umysłowy. Reszta chyba myśli, że posiadła już jakąś końcową wiedzę, jaka zwalnia ich z rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Przeczytaj więcej w tym serwisie (https://www.rehabilitacje.org/sonofeedback-w-fizjoterapii) i przestudiuj przedstawiane zagadnienie też z innej strony – one niewątpliwie również Cię zainteresują.

Źródło: www.rankinglekarzy.pl