sweet peadolls clothes

Kupiłeś yorka? Sprawdź, co ci się przyda, aby odpowiednio się nim opiekować

Psiak w domu to wiele radości. Zwłaszcza, gdy mamy swoje podwórko i w większości nasz czworonożny przyjaciel może przebywać na dworze. Jeżeli zdecydowałeś się na yorka, powinieneś wiedzieć, w jakie akcesoria się zaopatrzyć, by opieka nad czworonogiem była przyjemna oraz dawała psiakowi wszystko, co jest mu konieczne.

pies, karma

Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Zacznijmy od zapewnienia bezpieczeństwa dla naszego yorka. Mieszkając we własnym domu może się okazać, że pies znalazł otwór w ogrodzeniu, dlatego poszedł na dłuższy spacer i długo nie wraca bądź – czego z pewnością byśmy nie chcieli – zgubił się. Z tego powodu gdy tylko piesek trafia do naszego domu, musimy wraz z obrożą przyczepić mu adresówkę, na której napiszemy dane kontaktowe i imię czworonoga. Adresówkę można dobrać w niejednym kolorze, dopasowując ją np. do obroży.

Do drugiej grupy istotnych artykułów zaliczają się miski plastikowe bądź metalowe, do których nakładamy naszemu czworonogowi jego ulubioną karmę. Potrzebna jest też miseczka na wodę, a by nie mieć problemów z czystością dobrze jest dokupić specjalną podkładkę pod miseczki. Praktyczny jest również pojemnik na suchą karmę, który długo zachowa jej świeżość. Oprócz tego taki pojemnik świetnie chroni przed nie zawsze przyjemnym zapachem karmy, co do tej pory roznosiło się po całej szafce.

Opisany zagadnienie przygotowaliśmy mając na myśli Twoje oczekiwania. Czekamy na twoją informację, czy spodobał Ci się ten tekst. Daj nam znać – przejdź do strony karma acana puppy .

Większość pojemników można myć w zmywarkach i mają specjalną łyżkę do wkładania karmy – . Pieskowi należy także przyszykować specjalne posłanie ciekawostki, np. w postaci poduszki, gąbki czy legowiska – domku, idealnego dla yorków. Poczuje się w nim pewnie i bezpiecznie. Legowiska muszą dać się prać w pralce, by czasem móc je odświeżyć. By nasz przyjaciel ładnie wyglądał, przydatna jest jeszcze szczotka do czesania, a do pielęgnacji zębów – specjalna szczoteczka oraz pasta do ich mycia.

Pies York

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: psy, york, rasy
Nie można też zapomnieć o szamponie dla psów, który nie podrażnia skóry, a sierść pozostawia miękką i błyszczącą. Akcesoria dla yorków z pewnością znajdziesz w sklepie dla zwierząt w twoim mieście, lecz możesz również poszukać sklepów internetowych, w których szybko sprawdzisz propozycje pożądanych artykułów, np. . Pamiętaj, by mieć na względzie jakość wykonania poszczególnych produktów, gdyż posłanie musi zapewniać przyjemny sen, a plastikowa miska nie wydzielać szkodliwych dla zdrowia związków.