sweet peadolls clothes

Zabawa w przebieranie daje dziecku wiele radości

Dzieci kochają się przebierać, udawać kogoś innego, uwielbiają chwile kiedy mogą wcielić się w własnych ulubionych bohaterów z bajek oraz odgrywać sytuacje, które oni mieli. Dlatego właśnie tak wiele zadowolenia sprawia im uczestniczenie w baliku i tak mocno zależy im na właściwym doborze własnego stroju.

Coś dla chłopca i dziewczynki

kostiumy dla dzieci

Autor: Eden, Janine and Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedyś opiekunowie musieli poświęcać spore godziny na przygotowanie odpowiedniego stroju, tak by ich dziecko było zadowolone i mogło się przebrać za tego, za kogo pragnie. Dziś jest znacznie prościej, gdyż rodzic ma okazję iść do odpowiedniego sklepu, który sprzedaje takie kostiumy oraz tam zakupić na przykład dla swojego syna Fresh strój dziecięcy: Zorro Sdz/1232-4, który przeważnie jeszcze ma przy sobie wszystkie niezbędne akcesoria. Dla dziewczynki też mamy sporo ciekawych możliwości, lecz jeżeli nie chcemy jej przemieniać za księżniczkę – kliknij tutaj w link, gdyż właściwie zakładamy, że tak przebrana będzie większość dziewczynek w klasie, to ciągle mamy szanse nabyć kostium dziecięcy kotka (3-4) 35652T2. Będziemy wtedy mieli maskę z wąsami, szpiczaste uszy, ogon, a więc samodzielnie do stroju nie będziemy musieli nazbyt dużo dokładać. Należy również samodzielnie się przebrać, szczególnie jeżeli zgłosiliśmy się na rodzica, który będzie pomagał w pilnowaniu maluchów. Starczy tylko założyć rzeczy, w których na co dzień nie chodzimy, założyć, albo ściągnąć okulary oraz przykleić sobie, sztuczne wąsy 12 szt, a już efekt będzie niesamowicie ciekawy, a my świetnie wtopimy się w odbywającą się zabawę.

Zwierzak nie musi zostawać w domu

A co kiedy musimy dosyć daleko podjechać na balik oraz nie chcemy zostawiać naszego czworonoga samodzielnie ani w domu, ani w pojeździe? Wtedy należy się zaopatrzyć w koszyk do transportu zwierząt Trixie transporter Capri I, który jest plastikowy transporter dla zwierzaka, z metalową siatką. Wtedy będziemy posiadali pewność, że podczas jazdy naszemu pupilowi nic się nie stanie, a równocześnie będziemy go mogli zostawić w kącie jakiejś sali, tak aby nikomu nie przeszkadzał oraz od czasu do czasu będziemy mieli szanse do niego spoglądać. Najistotniejsze tu jest to, by nabyć klatkę odpowiednią do wielkości naszego zwierzaka.

Można wszystko dobrze zaplanować

Jak widzimy, przy odrobinie chęci i zaangażowania wszystko da się zorganizować, tak żeby dziecko było zachwycone, abyśmy my byli usatysfakcjonowani oraz by nasz pupil nie musiał być sam w domu. Starczy tylko trochę pokombinować.