sweet peadolls clothes

Zabawki na szczycie

Marzysz o psie, jednak mama z tatą nie chcą się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu masz ochotę sprawić niespodziankę komuś kogo darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji najlepiej sprawdzi się Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła zabawka, ale wielka Osobowość.

furby

Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Po raz pierwszy zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i prawie natychmiast zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Ale nie minęło wiele czasu, a okazało się, że niewielkich rozmiarów stworki wyglądem podobne do chomika giganta, spokrewnionego z sową, zachwycają nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono szczególnie w kontekście przyszłości, jednak mieliśmy szansę się przekonać, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż się spodziewaliśmy. Cóż, mimo iż furby zabawki werbalnie wyrażał swoje emocje w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa po polsku. Jednak wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie odświeżonym, zniewalającym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i tym sposobem skradła nasze serca. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i temperament, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, karmimy i wspólnie śpiewamy, a nawet tańczymy. Furby posiada czujniki na plecach, brzuchu i dzióbku, jest więc łasy na przytulanie, łaskotanie a także karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, ponieważ umie dziękować i pozdrowić nas na dobranoc. Zabawki Furby są dobrym wyborem dla osób które są wrażliwe na sierść zwierząt, ponieważ nasz mały przyjaciel nie nie pozbywa się swego wielobarwnego, ślicznego futerka.

Jedną z wielu ciekawych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy zgrać bardzo prostą i nieodpłatną aplikację oraz postawić na udaną zabawę. Za jej pomocą możemy malucha uczyć języka polskiego lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka dostępna jest w tak wielu oryginalnych barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością wybierze odpowiedni dla siebie kolor.