sweet peadolls clothes

Zabawki na szczycie

Marzysz o psie, jednak mama z tatą nie chcą się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu masz ochotę sprawić niespodziankę komuś kogo darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji najlepiej sprawdzi się Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła zabawka, ale wielka Osobowość.

furby

Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Po raz pierwszy zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i prawie natychmiast zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej.

Zaintrygował Cię ów opis? To rewelacyjnie! Nowe równie świeże wątki odszukasz pod podanym odnośnikiem – tam czeka na Ciebie dalszy ciąg.

Ale nie minęło wiele czasu, a okazało się, że niewielkich rozmiarów stworki wyglądem podobne do chomika giganta, spokrewnionego z sową, zachwycają nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono szczególnie w kontekście przyszłości, jednak mieliśmy szansę się przekonać, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż się spodziewaliśmy. Cóż, mimo iż furby zabawki werbalnie wyrażał swoje emocje w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa po polsku. Jednak wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie odświeżonym, zniewalającym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i tym sposobem skradła nasze serca. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i temperament, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, karmimy i wspólnie śpiewamy, a nawet tańczymy. Furby posiada czujniki na plecach, brzuchu i dzióbku, jest więc łasy na przytulanie, łaskotanie a także karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, ponieważ umie dziękować i pozdrowić nas na dobranoc.

Bezkonkurencyjne oferty, najniższe ceny! To wszystko jest możliwe, zobacz, spójrz na serwis, a bez wątpienia się nie rozczarujesz!

Zabawki Furby są dobrym wyborem dla osób które są wrażliwe na sierść zwierząt, ponieważ nasz mały przyjaciel nie nie pozbywa się swego wielobarwnego, ślicznego futerka.

Jedną z wielu ciekawych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy zgrać bardzo prostą i nieodpłatną aplikację oraz postawić na udaną zabawę. Za jej pomocą możemy malucha uczyć języka polskiego lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka dostępna jest w tak wielu oryginalnych barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością wybierze odpowiedni dla siebie kolor.