sweet peadolls clothes

Foteliki Graco – komfortowa podróż malucha

Po polskich drogach w dzisiejszych czasach podróżuje wiele samochodów. Wożąc malucha autem każdy rodzic musi czuć odpowiedzialność co do zapewnienie bezpieczeństwa swojemu maluchowi. Temu właśnie przydają się foteliki samochodowe.

Fotelik samochodowy

Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com
Dużą dozą informacji w polepszaniu komfortu jazdy wszystkich dzieci i wyjątkowymi projektami ma możliwość pochwalić się przedsiębiorstwo Graco. Ostatnio w ofercie rynkowej wprowadzona została nowa gama fotelików w zakresie wagi 9-36kg, której najlepszą opcję stanowi stanowi .

Bezpieczny, zapinany pas bezpieczeństwa z dodatkowym napinaczem zapewnia maksymalną gwarancję co dorównowagi podczas jazdy. Na wyposażeniu tego modelu używać można regulację oparcia w wielu poziomach i podstawkę na kubek z najchętniej pitym przez dziecko napojem.
Patrząc na wizerunek wszechstronności oraz wielozadaniowości, jakim jest fotelik Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Modern Black 15-36Kg można z całą stanowczością powiedzieć, że przedsiębiorstwo szerokości fotelika uznawana jest za standard w tym segmencie cenowym. Mało ważący oraz poręczny w stosowaniu przez rodzica, a zarazem wygodny dla dzieci, taki jest właśnie Rodi Ap.
Fotelik Cybex SolutionX2-Fix Czarny/Ciemnoszary 15-36 Kg  jest fotelikiem, posiadającym specjalny zginany zagłówek (https://homeandliving.pl/#!), zapobiegający niekorzystnemu spadaniu głowy dziecka. Ponadto posiada system LSP, znacznie zmniejszający siłę uderzenia podczas nieoczekiwanej sytuacji.
Specjalna konstrukcja gwarantuje o wiele większą wygodę w trakcie snu oraz maksymalizuje dziecka bezpieczeństwo, co sprawia, że przemieszczamy się bez niepotrzebnego lęku do każdej lokalizacji. Dodatkowo fotelik wyposażony jest w wielostopniową opcję regulacji zagłówka oraz ochronę przed bocznymi uderzeniami, co spowoduje Twoja pociecha będzie bezpieczniejsza niż kiedykolwiek.