sweet peadolls clothes

Nowocześni rodzice…Jakiego rodzaju kłopoty i wyzwania są stawiane przed nimi?

Współcześni mają raczej trudniej. Na wiele sposobów. Kiedyś nie mówiono tyle o pedofilach, choć oczywiście byli. Nie bano się tak o dziecko, ale wiadomo, że zagrożenie czyhało. Nie było tak dużo możliwości w zakresie atrakcji dla dzieci, a i tak one były szczęśliwe. A jak sprawa wygląda dzisiaj? Nie ważne, gdzie pójdzie się dzisiaj z dzieckiem rozrywka i rozrywka, kolorowo przed oczami już wyjeżdżają z bocznej uliczki gokarty dla dzieci i inne pojazdy dla dzieci.

Kocham Modę - kolekcja ubrań dla dzieci

Autor: Wójcik
Źródło: Wójcik

Szybko uciekamy stąd, żeby nasze dziecko tego nie widziało, ale tu zaraz przed oczami śmiga dziewczynka na czymś interesującym, na hulajnodze dla dzieci (wozy dla dzieci), a z boku wyjeżdżają jeepy i quady dla dzieci (najlepsze dziecięce gokarty)… Nie można uciec przed tym, a nasze dziecko chce wszystkiego spróbować. Kiedyś była wata cukrowa i karuzela, dzisiaj używając metaforyjest sto rodzajów waty cukrowej i cala fabryka karuzeli, różnego rodzaju karuzeli. Gdziekolwiek pójdziemy z naszą pociechą, na festyn, koncert czy na zwykłą zabawę, możemy się spodziewać ataku zmasowanej rozrywki. A nasz podopieczny patrzy na to wszystko, a jego oczy lśnią niczym jakaś tęsknota, kiedy tłumaczysz mu, że później on nie wierzy ci i zachowuje się, jakby miał nigdy nie wsiąść do tej rakiety, która leci wysoko, a później szybko opada…

Najgorzej jest chyba na wakacjach. Jedziesz w góry czy nad morze, spodziewaj się wszystkiego, wiedz, że zaatakują cię zmasowane zastępy rozrywki kulinarnej, zabawkowej, „wesołomiasteczkowej” i „żelkowej”. Nie zwiejesz przed nią, bo musiałbyś chyba nie wychodzić z hotelu. Musisz się jej poddać, musisz wydzielić na to budżet i trzymać się tego postanowienia bardzo mocno. W przeciwnym razie, w czasie, gdy będziesz pakował walizki zrozumiesz, że to były bardzo drogie wakacje.

Zainteresowała Cię ta informacja? Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej – odkryj www a z pewnością poznasz wiele interesujących faktów.

O tak, zdecydowanie współcześni rodzice nie mają łatwiej. Może nie ma wojen i biedy, ale jest wolny rynek, są reklamy, napalone na wszystko dzieci, a to równie groźne, bo błagalne spojrzenia naszych dzieci to naprawdę przykry widok. I mówimy: ostatni raz, a później ponownie łamiemy swoje postanowienie…