sweet peadolls clothes

Chcesz przeprowadzić korekcję wzroku? Zdecyduj się na doskonały zabieg femtolasik

Jeśli od pewnego czasu planujesz wykonać laserową korekcję wzroku, powinieneś zaznajomić się z nowoczesną metodą, którą jest femtolasik Warszawa. Zabieg pomaga wyeliminować wiele wad, nie tylko krótkowzroczność czy dalekowzroczność, ale również astygmatyzm. Poza bogatym spektrum działania ma również wiele innych pozytywów.

okulary korygujące

Autor: Nicole Kasper
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszą z nich jest brak przymusu hospitalizacji. Pacjent może bardzo szybko wrócić do normalnych obowiązków, a sam zabieg – http://glowspa.pl/jonoforeza/ – trwa wyłącznie paręnaście sekund. Femtolasik to typ lasera femtosekundowego, jaki daje nadzwyczajną precyzję, pozwalając dostosować parametry jego działania do konkretnego pacjenta. Dzięki niezwykłej dokładności zabieg jest całkowicie bezpieczny i – co ważne – bezbolesny, gdyż wielu pacjentów martwi się bólem. Oprócz tego zabieg można stosować nawet przy dużych wadach wzroku, co przy innych metodach stanowi główny powód wyłączenia chorego. Na czym polega zabieg? Narząd wzroku jest miejscowo znieczulany, a później wykonuje się nacięcie rogówki, aby móc odsłonić jej głębsze warstwy i we właściwy sposób zadziałać wiązką lasera. Kilkanaście sekund starczy, aby wymodelować kształt rogówki oraz na powrót umieścić przecięty płatek. Nie wymaga się zakładania opatrunkowej soczewki, ponieważ miejsce nacięcia jest praktycznie niewidoczne. Zabieg można wykonywać na obydwu oczach jednocześnie. Wada już nie powróci, a pacjent będzie mógł się cieszyć nowym, wyraźniejszym wzrokiem. Tak jak w przypadku wszystkich zabiegów femtolasik również wymaga wizyty konsultacyjnej, w czasie której przeprowadzane są badania diagnostyczne. Pozwalają zyskać pewność, że pacjent może poddać się zabiegowi. Dwie godz. po nich najlepiej nie kierować autem, gdyż zapuszczone krople mogą chwilowo pogorszyć jakość widzenia. Badania zajmują około 1,5 godz.. Podczas wizyty przedstawiane są również szczegółowe informacje na temat działań wykonywanych przez lekarza. Jeśli pacjent będzie zakwalifikowany, na tydzień czasu przed zabiegiem nie może nosić soczewek.

Femtolasik Warszawa umożliwi ci raz na zawsze zapomnieć o kłopotach ze wzrokiem. Wreszcie wyrzucisz okulary i będziesz cieszyć się doskonałą ostrością widzenia, o czym z pewnością od długiego czasu marzyłeś.

Czy poszukujesz na tej stronie czegoś niezwykle zajmującego? Zapraszamy w takim razie do kolejnego artykułu. Należy tylko kliknąć w podany link.

Poszukaj kliniki, w której możesz zrobić powyższy zabieg, a nie będziesz żałować swojej decyzji.