sweet peadolls clothes

dobre wyposażenie salonu kosmetycznego

Żadne spa, ani salon kosmetyczny nie jest w stanie działać bez należytego oprzyrządowania. Manicure i pedicure to jeden z istotniejszych i najpopularniejszych zabiegów przeprowadzanych w salonach kosmetycznych

.
Pedicure jest bezproblemowym zabiegiem, niezbyt wymagającym, do jego przeprowadzenia wystarczy kilka dodatków. Wśród pilników, żyletek, czy tarek nadrzędną funkcję gra frezarka kosmetyczna . Frezarka bezboleśnie i bezpiecznie eliminuje nieco rogowaty naskórek, masę żelową i akrylową, a także łagodnie wyczyści płytkę na paznokciu. Można nią kierować za pomocą bazy a również pedałem nożnym wchodzącym w skład tej maszyny. Bardzo użyteczne są frezarki z pochłaniaczem. Cały pył, jaki powstaje podczas pracy wciągany jest do absorbentu. Pochłaniacz nie jest użytkowany tylko ze względów estetycznych, lecz również higienicznych, także zdrowotnych. Wybierając frezarkę określoną do zabiegów pedicure, wskazane jest wybierać tę która posiada absorbent.

frezarka kosmetyczna

Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com

Fotele pedicure – (nasza oferta) powodują, że wizyta w salonie kosmetycznym, czy salonie urody jest nadzwyczaj komfortowa, a kosmetyczce ułatwia wykonywanie wszelkich zabiegów. Pielęgnacja (ekologiczne kosmetyki) buzi i ciała to ogromnie istotna część dbałości o urodę . Dzięki komfortowemu fotelowi każdy zabieg stanie się chwilą przyjemności

. Podnóżek ma dopasowywaną wysokość i kąt podparcia, dzięki czemu może być wskazany w trakcie wykonywania wszelakich zabiegów, a w szczególności w trakcie wykonywania zabiegu pedicure.
Brodzik służy do moczenia stóp przed zabiegiem pedicure. Jest bardzo wygodny dla klientki i dla pedicurzystki, posiada płynną dostosowywaną wysokość miski.