sweet peadolls clothes

skończ z paleniem dzięki e-papierosom

Ludzie ulegają wielu skłonnościom, jedną z nich są nałogi. Jedni piją zbyt wiele alkoholu inny natomiast zatruwają się papierosami. Współcześnie jednak istnieją rozwiązania, dzięki którym przy odrobinie dobrej woli i systematyczności można rzucić wspomniane palenie. Tym rozwiązaniem jest m.in. elektroniczny papieros.

W celu pozbycia się danego nałogu istotne jest, by pacjent przestrzegał ściśle procedur i był wyjątkowo systematyczny. Jest to istotne zarazem przy terapiach, jak i jeśli chodzi o takie rozwiązanie jak e-papierosy. Jak one działają? Tego rodzaju produkty zawierają liquid, który z kolei zawiera nikotynę, jednak w dużo mniejszej ilości niż standardowy papieros.

Czy ten materiał Cię zainteresował? W takim przypadku sprawdź odmienny polecany serwis catering bielsko biala, który też posiada interesujące materiały.

E-papieros składa się również z ustnika, który zawiera wspomniany liquid. Płyn ten jest podgrzewany, przechodzi w stan lotny i może być wdychany. Nie zachodzi w tym przypadku jednak żaden proces spalania, stąd też z chwilą używania e-papierosy, szkodliwe substancje praktycznie nie są wydalane do otoczenia.

papieros

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com

E-papieros nie jest również skomplikowany w obsłudze, należy jedynie cyklicznie napełniać liquid oraz doładowywać akumulatorek, za pomocą którego e-papieros działa.Elektroniczne papierosy to łatwiejsze i zdrowsze rozwiązanie niż palenie standardowych papierosów. Za sprawą niewielkiej dawki nikotyny palacz ma z nią styczność, ale raz po raz może zmniejszać jej zawartość, tak, że z czasem okazuje się, że nie jest mu już praktycznie potrzebna. Terapia(zobacz: terapia psychodynamiczna kraków) przeprowadzana w ten sposób jest zatem przyjazna zarówno dla palacz, jak i otoczenia. Palący ma realne szanse na rzucenie nałogu, jako że z jednej strony łatwiej mu dzięki dostępności nikotyny, a z drugiej może sam kontrolować, kiedy i z jakim natężeniem zmniejszać jej ilość w e-papierosie. W dodatku może palić w większej ilości miejsc, niż ma to miejsce w przypadku palenia zwykłych papierosów.

Kolejną zaletą tego typu rozwiązania jest niewysoki koszt. Zważywszy, że niektórzy spalają co najmniej paczkę na dzień, w perspektywie całego miesiąca daje to w rezultacie duży koszt. W przypadku e-papierosów najdrożej wychodzi zakup urządzenia, ale jest to wydatek jednorazowy, który w istocie zwraca się bardzo szybko. Warto zatem brać pod uwagę tego typu rozwiązanie.