sweet peadolls clothes

Gdzie dobrze jest znaleźć dobry asortyment do porządków?

Sprzątanie mieszkania to czynność, którą znają wszyscy. Nie można tego uniknąć, każdy dom bowiem jest podatny na wszelkie nieczystości, na nieporządek, który na dłuższą metę zaczyna drażnić. Istnieją z pewnością domy nie sprzątane od miesięcy, jednakpewnie nikt do tego typu osobnika nie przychodzi w gości, no chyba, że ludzie którzy są tam w stanie wytrzymać… Każdy normalny człowiek sprząta, jeden czyni to bardziej starannie, drugi gorzej.

Porządki w mieszkaniu

Autor: Lory Lindner
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd umiemy robić porządki, jeśli rzecz jasna potrafimy? Większość ludzi ma to z domu rodzinnego. Większość rodziców zachęca, intensywniej lub spokojniej, do dbania przynajmniej o własny pokój. Jeżeli nie posiadamy własnego pokoju to zostaje kuchnia lub łazienka. Na wielu osiedlach dochodzi także korytarz na klatce schodowej, on to, przyjmując, że jest to część wspólna sprzątany jest na przemian z sąsiadem obok. Wydaje się, że część z nas ma takie doświadczenia, gros z nas sprzątała choćby trochę, jednak zdaje sobie sprawę z tego, na czym to polega. Nie będzie tutaj przesadą stwierdzenie, że dziewczyny miały w tej dziedzinie więcej obowiązków. No cóż, kultura patriarchalna daje się we znaki. Warto zajrzeć tutaj: ściereczki porządkowe.

Jednakowoż, jeśli mężczyzna nie potrafi użyć w sposób jaki każe instrukcja obsługi szczotki do sprzątania czy szufelki do sprzątania, a na widok ścierek i ściereczek kręci mu się w głowie to nie jest to normalne.

Chciałbym namówić Cię na autorskie www. To nowiutka witryna, która ma wiele interesujących artykułów. Przyjemnie będzie również, jeżeli zamieścisz ocenę.

Można powiedzieć, że taki facet został trochę spaczony przez pobłażliwe metody pedagogiczne rodziców. Polecany asortyment – szczotki do porządków.

mycie okien

Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

No okej, może nie będzie potrzebował nigdy sprzątać, gdyż będzie miał małżonkę, która się tym zajmie, być może też będzie miał mnóstwo pieniędzy (a może jego opiekunowie też byli majętni), wiec będzie miał sprzątaczki, które zajmą się porządkami. Istnieją takie możliwości, ale musimy zdawać sobie sprawę z tego, że bardziej od tego wszystkiego spodziewany scenariusz jest taki, że mężczyzna będzie musiał sam się o siebie zatroszczyć, także dbając o własne mieszkanie i wtedy pojawi się dylemat, bo nie będzie wiedział, jak się za to wciąć.

W związku z tym posiadając własne pociechy wychowujmy przeciętnego mężczyznę tak, żeby wiedział, w którym miejscu leży ścierka do kurzu, jak użyć mopa do mycia podłóg, uświadamiajmy, że miotła niekoniecznie służy do latania ale do zamiatania. W przyszłości będzie za to wdzięczny, jego małżonka na pewno także.

Zobacz także inne archiwum artykułów przedstawiających omawiany temat – bez strachu – wejście za darmo (http://www.e-hunter.pl/legowisko-dla-malego-psa), zatem wejdź na ten link.