sweet peadolls clothes

W jaki sposób pomóc swojej wątrobie? Poznaj dostępne leki na jej regenerację

Święta lub inne uroczystości to okres, gdy zazwyczaj rezygnujemy z diety oraz objadamy się smakołykami, niejednokrotnie zawierającymi duże ilości tłuszczu lub cukru. Nie odmawiamy sobie następnego kawałka apetycznej pieczeni bądź przepysznie wyglądającego tortu, bo przecież normalnie nie zjadamy tak dużo, toteż raz na pewien czas możemy sobie pozwolić. Niestety nasza wątroba niechętnie się z nami zgadza, często odmawiając posłuszeństwa, co przejawia się wzdęciami, bólami i innymi nieznośnymi przypadłościami. Wtedy idealną pomocą – naturalnie poza odpuszczeniem sobie następnej dokładki – będą odpowiednie lekarstwa, których celem jest regeneracja wątroby.

lekarstwa

Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Leki te dostępne są w każdej aptece, co wobec tego możemy wybrać?

Jednym z najpopularniejszych jest Hepatil (witryna w tym temacie), zawierający ornitynę, jaka pomaga w leczeniu niewydolności wątroby.

Pasjonuje Cię opisywana kwestia? Jeżeli tak, to poza tym zobacz link na witrynie (http://rehab-terapia.pl/test-na-alkoholizm-mast/), która też przedstawia tego typu posty. To z pewnością zwróci Twoją uwagę!

Potęguje zachodzące w organizmie procesy odtruwania, zwłaszcza po ciężkostrawnych potrawach, jednakże lek można również brać w przypadku cięższych dolegliwości, na przykład w zapaleniu lub marskości tego organu. Niejednokrotnie kupowany jest także Sylimarol, który przede wszystkim ma zabezpieczać oraz regenerować komórki wątroby, w czym pomaga zawierająca się w nim sylimaryna. Niestety nie eliminuje dolegliwości z miejsca, ale po 30 dniach na pewno zauważymy pozytywne rezultaty.

lekarstwo

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Należy być systematycznym, dzięki temu nasza wątroba niewątpliwie nam się odwdzięczy oraz nie będzie już sprawiać kłopotów. Dobrze też mieć na uwadze Rapacholin C, którego podstawowym działaniem jest pobudzanie tworzenia żółci oraz jelit. Do głównych składników wchodzących w jego skład zaliczają się m.in. wyciąg z korzenia rzodkwi czarnej i z ziela karczocha, jak również olejek miętowy. Rapacholim ma także działanie przeciwzaparciowe, z czym też zmaga się wiele osób, zwłaszcza gdy na jakiś czas w związku ze świątecznym okresem przestają ćwiczyć.

Dobrze jest pamiętać o lekach, które możemy kupić, jeśli i my przesadzimy z jedzeniem, i potrzebować dodatkowego wsparcia, by pozbyć się wzdęć oraz dokuczliwego bólu. Zawsze należy jest mieć jakieś lekarstwa w swojej apteczce i wrzucić ją do torby, jeżeli na święta jedziemy gdzieś dalej. Rzecz jasna lepiej jest powstrzymać się od za dużych porcji, ale czasami po prostu trudno jest się nam oprzeć, gdy na stole widzimy tyle przysmaków.