sweet peadolls clothes

W jaki sposób upiec dobre razowe amerykańskie babeczki?

Kultura zza Oceanu trafiła do nas wszystkimi możliwymi kanałami. Idziemy do kina na filmy ze Stanów, w radiu leci amerykańska muzyka i do tego uczymy się angielskiego od podstawówki. Co więcej USA podbiło także naszą kuchnię. Tym razem jednak choćby i najbardziej zagorzały wróg nie powinien mieć Amerykanom tego za złe. A nawet jeśli ma, to z pewnością szybko zmieni zdanie, kiedy tylko wypróbuje jak smakują niepowtarzalne razowe muffiny. Zresztą niełatwo znaleźć aktualnie kogoś, kto ich jeszcze nie próbował. Muffiny okazały się w ostatnich latach bardzo popularne.

Muffinki z truskawkami

Autor: Crispy Natural
Źródło: Crispy Natural

Muffiny to małe babeczki, które nadają się doskonale jako niewielka przekąska. Są bardzo miękkie i trochę mokre, a ponadto pojawiają się w bardzo różnych typach. Razowe muffiny to jedynie jedna z licznych odmian, która do tego i tak może mieć wiele wariacji. Co powiesz na muffiny z orzechami albo brzoskwiniowe? Możesz też dostać muffiny z borówkami. Możliwości jest masa.Jeśli jednak nie znajdziesz u piekarza tego rodzaju babki, która trafiłaby w Twój gust, zawsze możesz zebrać kilka produktów i zrobić muffiny na własną rękę.

Zaciekawił Ci się taki artykuł? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tu – ta witryna tort weselny cena też na pewno wpadnie Ci w oko!

Nie jest to zbyt trudne. Wystarczą właściwie same łatwe do kupienia składniki, które są potrzebne do wykonania większości ciast.

Co więcej tworząc na własną rękę muffiny możesz dobrze kontrolować to, co jest w nich zawarte.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Więc zapraszamy Cię – zajrzyj na nową witrynę i dokonaj oceny (http://tortytorty.pl/do_dekorowania/okazja/film_myszka_miki_mini.html) naszych opisów. W przypadku pewnych zastrzeżeń – pisz!

Z jakiego powodu to ważne? Muffiny są smaczne ale nie są zbyt zdrowe. Możesz jednak zmodyfikować trochę skład. Przede wszystkim wybierz razową mąkę zamiast zwykłej. Natomiast cukier wymień na znacznie zdrowszy syrop klonowy. A co nadzieniem? Możesz sięgnąć po otręby, by mieć pyszne i zdrowe efekty. Tego rodzaju babki możesz bez wyrzutów sumienia dorzucić do menu, a także zaserwować je zaproszonym podczas imprezy.