sweet peadolls clothes

Są lżejsze odpowiedniki książek

Ile razy było tak, że jadąc autobusem taszczyliśmy ze sobą ciężką książkę, bo chcieliśmy sobie za jej pomocą uprzyjemnić podróż i równocześnie klnęliśmy w duchu to, iż musi ona posiadać akurat tak dużo stron? Dziś mamy okazję skorzystać z nowych udogodnień, które pozwalają nam na czytanie nawet obszernych ksiąg, za pomocą świetnego urządzenia, które jest niewielkie oraz które równocześnie niezbyt wiele waży.

Czytniki e-booków to świetna alternatywa

Kiedy jedziemy w długą trasę, to zamiast zabierać ze sobą po kilka ciężkich tomów, wystarczy, że weźmiemy ze sobą urządzenie o nazwie jakie urządzenia zamiast książki?, czyli inaczej określając czytnik e-booków oraz ściągniemy na niego pliki z książkami, które nas interesują. Do wyboru w fajnej cenie mamy też czytnik Amazon Kindle 5 z reklamami czarny, ale wydając ciut więcej możemy stać się właścicielami takiego czytnika bez reklam. Co istotne, są to małe sprzęty, lekkie, obmyślone w taki sposób, że w czasie czytania nie męczą nam się oczy, jak to nieraz ma miejsce w czasie czytania na normalnym komputerze. Fajne w tym wszystkim jest również to, że e-booki są dużo tańsze niż zwykłe książki, a więc mamy szanse mieć ich więcej, a równocześnie nie zabierają nam miejsca w szafie.

Dla dzieci oraz tych którzy nie lubią czytać

Gry dla dzieci

Autor: Cristian Bortes
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli nasze dziecko jest zbyt małe, aby samemu sobie czytać bajki, a my nie zawsze możemy mu je poczytać, to bez wątpienia niesamowicie sprawdzą się tutaj audiobooki czyli inaczej określając książeczki, które są czytane przez kogoś innego, a my zwyczajnie możemy to nagranie później posłuchać. Jeśli nasze dziecko lubi bajkę Auta, to bez wątpienia idealnym darem dla niego będą Auta – 3 grające książeczki (audiobook), których będzie mogło wysłuchiwać do woli. Co istotne, to także są audiobooki nagrane z myślą o dorosłych, gdzie nagrane są świetne książki dla dorosłych. Sprawdź:

Mamy szanse zastąpić papierowe książki
Jeżeli papierowe książki są dla nas za wielkie, albo po prostu brakuje nam czasu na ich czytanie, a jesteśmy ciekawi jakiejś książki, to ciągle mamy szanse skorzystać z nowoczesnej technologii jaką proponują nam e-booki i audiobooki. I chociaż ta forma jest coraz bardziej popularna, to mimo wszystko należy pamiętać, iż nadal jest niesamowicie wielu fanów książek drukowanych, dla których posiadają one nieprawdopodobną dusze.