sweet peadolls clothes

W jaki sposób efektywnie zgubić nadprogramowe kilogramy?

Spora ilość osób ucieka się do stosowania różnego rodzaju diet, by walczyć z otyłością. Tymczasem wielu z nich wraca do swej dawnej wagi w niedługim czasie po ukończonej kuracji odchudzającej. W efekcie dochodzi do zaostrzenia rygorów diety i zastąpienia niektórych posiłków specjalnymi drinkami dietetycznymi.

Taki cykl tracenia, a później powtórnego przybierania na wadze nazywany jest powszechnie efektem „jo-jo”. Efekt ów może znacznie utrudnić pozbycie się niepotrzebnych kilogramów. Jest tak ponieważ każdy z cykli tracenia i powtórnego przybierania na wadze obniża możliwości przemiany materii.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, kliknij bez wahania tutaj, gdyż ta strona (www.primafoodcatering.pl/strefa-dostaw/pruszkow/) na pewno także jest godna Twojej uwagi.

W efekcie większa część osób nie osiąga długofalowego obniżenia masy ciała w oparciu wyłącznie o dietę.

W handlu jest dużo preparatów odchudzających dostępnych tak bez recepty, jak także wydawanych za jej pośrednictwem. Mogą one działać na zmniejszenie apetytu, lub na redukcję ilości tłuszczu przyswajanego przez organizm. Mimo przystępności wielu popularnych środków, długotrwałe stosowanie ich może nieść z sobą nieprzyjemne konsekwencje uboczne, które powodują, że prowadzenie dalszego leczenia staje się kłopotliwe.

Jeżeli metody konwencjonalne nie pomogły nam utracić nadprogramowych kilogramów oraz zapewnić utrzymania właściwej wagi, wówczas rozwiązaniem mogą być metody chirurgiczne.

Akcja „Uwaga Nadwaga”

Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Podług najświeższych badań, chirurgiczne leczenie otyłości (tzw. chirurgia bariatryczna bądź chirurgia metaboliczna) w porównaniu z wcześniej wspomnianymi metodami przynosi najlepsze efekty w osiągnięciu długookresowej utraty nadwagi. Szczegóły na:Metody opisane na: Należy pamiętać, iż chirurgia bariatryczna niesie ze sobą ryzyko, dlatego też decyzja o takim leczeniu nie może być podejmowana nierozważnie. Co więcej należy mieć na uwadze, iż zabieg chirurgiczny nie jest rozwiązaniem samym w sobie. Powodzenie zależy od zaangażowania i samodyscypliny pacjenta chcącego zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe jak także styl życia.

Od wielu już lat opaska żołądkowa jest jedną z popularniejszych strategii chirurgicznego leczenia otyłości . Zabieg ten należy do względnie prostych i odwracalnych. Regulowana opaska żołądkowa zostaje założona w górnej części żołądka. W rezultacie tegoż zabiegu zostaje wytworzony nowy, mały zbiornik żołądka, który ogranicza ilość spożywanego pożywienia, co przekłada się na utratę kilogramów.

Źródło: http://www.scm.pl/