sweet peadolls clothes

Jonizacja minusami, czyli jakimi sposobami wyrównamy dawkę jonów przyswajaną z ekranów?

Nawilżacze powietrza mają znaczący wpływ na poprawę funkcjonowanie naszego organizmu. Duża „suchość” sprawia, że w powietrzu znajduje się bardzo dużo roztoczy, które – szczególnie u alergików – powodują katar i kaszel. Najczęściej mierzymy się właśnie z problemem niedoboru wilgoci. Pomoże nam w tym urządzenie do oczyszczania powietrza.

Warto w tym miejscu uświadomić sobie, że odpowiednia wilgotność powietrza (zdrowie-dom.pl) nie może być „na chwilę”. Stworzenie warunków idealnych tylko na czas pracy, przy niezadbaniu o warunki przed i po, nie pomoże w poprawie naszego samopoczucia. Dostosowana jonizacja powinna otaczać nas przy spaniu, pracy i odpoczynku.

ciekawy artykuł

Źródło: http://www.airnaturel.pl

Wilgotność jest ściśle powiązana z jonizacją powietrza. To zdecydowanie istotna, ale co gorsza – bagatelizowana kwestia. Pracujemy i siedzimy przed wieloma ekranami (telewizor, komputer, laptop) niejednokrotnie więcej niż ośmiogodzinny dzień pracy. Takie sprzęty przyczyniają się do ogromnej emisji w naszą stronę dodatnich jonów, których nie przyjęlibyśmy od środowiska naturalnego. Będąc zbyt „na plusie” nie funkcjonujemy tak efektywnie powinniśmy.

Nawilżacz powietrza to sprzęt, który wytwarza przede wszystkim jony ujemne, które mają wyrównać emitowane na dniu wartości dodatnie, do wartości neutralnej. Jakie można wyróżnić ich zalety? Przebywając w środowisku, w którym działają ujemne jony, stajemy się bardziej skoncentrowani; rany także szybciej zaczynają się goić. W odróżnieniu od jonów plusowych reakcje biologiczne również ulegają zintensyfikowaniu. Skuteczności nawilżaczom dodają odpowiednio dobrane olejki eteryczne. Ich zapach pozwala na lepsze zrelaksowanie się, zniwelowanie stresu, poprawę nastroju.

Kliknij ten link, by zobaczyć, co inny serwis udostępnił (https://www.pademeble.pl/333-meble-vero) na opisywany wątek. To z pewnością również Cię zainteresuje.

Oczyszczacz powietrza - airnaturel.pl
Jest też naturalny sposób ujemnej jonizacji organizmu. Taki który spowoduje, że nie będziemy musieli pytać ile kosztują nawilżacze ultradźwiękowe i parowe, np. sprawdź. Uwaga, jeśli częściej niż gdzie indziej u nas pada mamy przewagę! Wyspiarska pogoda nie zrekompensuje nam dni pełnych słońca, niemniej jednak pozwoli na zrównanie się jonów, kluczowych dla zdrowego funkcjonowania biologicznej maszynerii. Kolejnym sposobem na pobudzenie się „minusami” pod dniu pełnym elektronicznych „plusów” jest zorganizowanie ogniska, grilla. Czyli jak najbliżej kolejnego żywiołu, którym tym razem jest ogień.