sweet peadolls clothes

Na czym polega leczenie wzroku laserem? Czy jest bezpieczne? Jakie oferuje rezultaty?

Masz już dość okularów oraz soczewek, a twoja wada wzroku nie pozwala swobodnie uprawiać sportu. Może dobrym rozwiązaniem jest laserowa korekcja wzroku. Jest to bezpieczna chirurgiczna metoda wyleczenia nadwzroczności, krótkowzroczności a także astygmatyzmu.

wzrok

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
By się odpowiednio przygotować do tego rodzaju zabiegu należy wiedzieć o kilku sprawach. Są niezbędne przed zabiegiem. Każda osoba chcąc wykonać zabieg jest wstępnie zakwalifikowana na konsultację przez lekarza. Ocenia on kondycję oka, przeprowadza skrupulatne badanie wzroku, wszystko po to, ażeby jak najbardziej korzystnie dobrać zabieg do stanu pacjenta. Samo leczenie wzroku z wykorzystaniem lasera powinno trwać kilkanaście minut, przy pomocy kropli znieczulających jest zupełnie bezbolesny. Rezultat operacji jest natychmiastowy. Zabieg umożliwia na trwałe pozbyć się wad wzroku nawet takich do +10 dioptrii.

Jak się zachowywać po przeprowadzonym zabiegu? Od razu po zabiegu odczuwać można lekkie pieczenie, dość duża wrażliwość na światło, łzawienie. takie objawy ustępują najczęściej po paru godzinach. Sporą zaletą takiej metody leczenia jest bardzo szybka rekonwalescencja. Najczęściej po 2 dniach można wrócić do pracy. Należy jednakowoż pamiętać o dość rygorystycznym przestrzeganiu zaleceń. Przede wszystkim musimy zrezygnować z wizyt na basenie na 2 tygodnie. Warto również odpuścić makijaż oczy (ciąg dalszy tego zagadnienia> cena usuwania worków pod oczami) na okres około dwóch tygodni. Wskazane jest również ograniczenie aktywności przed komputerem, trzeba również stronić od wysiłku fizycznego. Nie zapominajmy obowiązkowo o ochronie oczu przed działaniem słońca (niezbędne są więc okulary – http://www.rajsoczewek.pl/korekcyjne?filtr=10000,12 – przeciwsłoneczne). Unikać należy również zadymionych oraz zakurzonych miejsc.

terapie leczenia oczu

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki temu efekty tak przeprowadzonego zabiegu będą w najwyższym stopniu obiecujące, nie trzeba się także obawiać konsekwencji, które najczęściej wynikają z nieprzestrzegania zaleceń pooperacyjnych. Pamiętać trzeba, że laserowa korekcja wzroku to nie jest skomplikowany zabieg – , jednak oczy są bardzo wrażliwe, więc należy starać się dać im odpocząć. Nie możemy więc narażać ich na niezbyt korzystnie działanie niektórych czynników, a tak właśnie postąpimy, jak nie zastosujemy się do wytycznych po zabiegu.