sweet peadolls clothes

Bioenergoterapia – uzdrawiająca moc dłoni

W dzisiejszych czasach ogarnia nas duży strach przed chorobami nowotworowymi, a tymczasem statystyki alarmują, iż o wiele bardziej grożą nam choroby układu krążenia. To właśnie ta grupa schorzeń jest najczęstszą przyczyną zgonów w kraju (w szeregu przypadków przedwczesnych!), oraz powodem niepełnosprawności seniorów. Nie można ich ignorować! Niestety, zbyt często lekceważymy pierwsze objawy chorobowe, a przecież skutki naszej lekkomyślności mogą być bardzo smutne.

zdrowie

Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse
Nawet przy wysokim ciśnieniu pacjent może nie odczuwać żadnych niepokojących objawów. Choroba ciśnieniowa jest określane mianem „cichego zabójcy”, ponieważ z pozoru nie przypomina o sobie, a może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Da się zauważyć, iż, coraz częściej osoby cierpiące na choroby układu krążenia, np. miażdżycę naczyń krwionośnych, korzystają z metod niekonwencjonalnych, w tym bioenergoterapii. Czym zajmuje się bioterapia?
Bioterapia od opiera się na właściwościach energetycznych uzdrowiciela.

Jeżeli po przeanalizowaniu prezentowanego artykułu będziesz chciał zgłębić dane na opisywany temat, to pomocne omówienie (https://stomatologiacichon.pl/endodonta-leczenie-kanalowe/) bardzo Ci może pomóc – kliknij i zobacz!

Bioterapeuta wykrywa miejsca zaburzeń energetycznych w ciele chorego, usuwa blokady energetyczne a następnie ładuje pozytywną energią płynącą z jego dłoni miejsca, gdzie jej brakuje. Po spotkaniach zanikają dolegliwości związane z niewydolnością krążenia, wyrównuje się ciśnienie krwi, ustępują duszności i zaburzenia rytmu serca. Ulega poprawie stan psychiczny oraz fizyczny. Medycyna naturalna od początków istnienia traktowała człowieka jako integralną całość składającą się z umysłu, psychiki oraz ciała.

Jeśli szukasz równie ciekawych danych na to zagadnienie, znajdziesz je z pewnością pod tym łączem (https://ortodoncjabecker.pl/), więc nie zwlekaj tylko kliknij tutaj.

Toteż pacjenci, z coraz większym zaangażowaniem i ufnością decydują się na korzystanie z tej formy leczenia.

zdrowie

Autor: istockphoto.com
Źródło: istockphoto.com
Chcąc zapobiegać schorzeniom układu krążenia, trzeba przede wszystkim mieć kontrolę nad kilogramami. Zrezygnujmy z potraw smażonych i ciężkich. Zastąpmy je warzywami, owocami, nabiałem i chudym mięsem. Niełatwe okazuje się dla nas zwiększenie aktywności fizycznej, co z reguły tłumaczymy brakiem czasu. Wystarczy jednak 30 minut ruchu 2 razy w tygodniu, aby stosunkowo szybko zauważyć znaczną poprawę kondycji fizycznej.