Tag Archive: miejsce

miejsce

Uczenie się angielskiego w Anglii – czyli, nauka samemu, kontra uczenie się na szkoleniu

Posiadasz zamiar wyjechać do Anglii, dla przykładu do Londynu? Posiadasz jakieś pojęcie o języku oraz sądzisz, iż doszlifujesz w tamtym miejscu własny angielski? A może nie umiesz angielskiego w ogóle? Jeżeli któraś z tych rzeczy się zgadza to idealnie trafiłeś! W naszym felietonie opowiemy Tobie trochę o nauce samiutkiemu, a nauce wewnątrz grupce na kursie w Londynie!
Języczek angielski od samego początku był dla Ciebie łatwy, i myślisz o wyjeździe do Anglii? nauka angielskiego w Anglii wygląda troszkę w inny sposób niż u nas wewnątrz Polski, albowiem samiutki fakt, że mówi się tam w tym konkretnym języczku, powoduje, iż alternatywa nauki powinna być na pierwszy miejscu naszych „zadań” po przyjeździe.

Jaki dobrze by był certyfikowany plac zabaw? Jak powinien być przygotowany, aby był miejscem bezpiecznym?

Każde z dzieci kocha place zabaw, jest w stanie przebywać tam niemal cały dzień. Jednocześnie nie myśli o tym, że i w tym miejscu możliwe są zagrożenia. Opiekunowie zawsze muszą kontrolować, czy plac zabaw, na którym bawi się dziecko jest faktycznie w pełni bezpieczny.
Takie certyfikowane place zabaw to pewność, że nic się naszemu dziecku nie stanie.

Ogrodowy plac zabaw dla dzieci – jak urządzić?

plac zabaw
Dzieci mają zwykle co niemiara energii, jakiej gdzieś muszą dać upust. Ogród to dla nich doskonałe miejsce aby się wyskakać lub nawet wspinać po drzewach. Wynikiem owej zabawy mogą jednak być połamane drzewka, podeptane zagonki oraz zniszczone rabaty kwiatowe. Jak więc urządzić ogrodowy plac zabaw ażeby dzieci czuły się na nim dobrze, natomiast dorośli nie musieli obawiać się strat w roślinności?