Tag Archive: okres

okres

Popularność zabawek z „tamtego” okresu

zabawki PRL-u
Dlaczego epoka PRL jest tak dobrze wspominana?
W środkach masowego przekazu coraz częściej mówi się o tym, że okres PRL jest coraz lepiej kojarzony w społeczeństwie.
zabawki PRL-u
Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Przede wszystkim, przekłada się na to czas, jaki upłynął. To zupełnie naturalne, że negatywne cechy są zapominane wraz z ubiegiem czasu, co tyczy się wszystkich sfer naszego życia. Ponadto, zdecydowana większość osób w średnim wieku swoją młodość przeżyła właśnie w niezapomnianej epoce PRL, a jak doskonale wiadomo, absolutnie każdy człowiek najlepiej wspomina w swoim życiu właśnie czas beztroskiej młodości. Pomimo wszystkich problemów napotykanych w czasach PRL, ludzie byli stosunkowo radośni oraz pozytywnie nastawieni do życia. Zwłaszcza, jeśli przeciwstawi się to takim faktom jak puste sklepowe półki, czy brutalnie tłumione demonstracje klasy robotniczej.

Jak zmienić swój styl życia, żeby odpowiednio pielęgnować zdrowie?

Jogging
Liczne pomysły i postanowienia związane z dbałością o zdrowie i zgrabną sylwetkę przychodzą do głowy zwykle na wiosnę. To czas kiedy zrzucamy ciężkie zimowe ubrania i przywdziewamy lżejsze, które w ładnie podkreślają zgrabną sylwetkę. Po rodzinnych świętach i chłodach zimy, kiedy to wyjątkowo kuszą potrawy wysokokaloryczne i tłustsze, możemy rozczarować się wyglądem swojej figury. Oznacza to tylko tyle, że jest to najwyższy czas na zmiany obowiązujących nawyków.

Butelki niemowlęce mają przeróżne certyfikaty

niemowlak
Czas gdy maleństwo rozpoczyna ząbkować ma szansę minąć niezauważenie, jednakże w większości przypadków jest on niesamowicie odczuwalny zarówno dla małego dziecka, jak i dla jego opiekunów. Dlatego właśnie starają się oni szukać sposobów, które dadzą wytchnienie w bólu, a zazwyczaj decydują się na sprawunek specjalnych gryzaków. Tego rodzaju produktów na rynku jest sporo i nie wszystkie okazują się tak samo skuteczne, nie mniej sporo opiekunów decyduje się na gryzaki Tommee Tippee.