sweet peadolls clothes

Tag Archive: rower

rower

Nadchodzi upał, walcz z skórką pomarańczową

Kiedy nastaje wiosna, wiele z nas rozpoczyna intensywne przygotowania do wakacji. Zapisujemy się na siłownie, jeździmy na rowerze, zakupujemy nowy komplet kąpielowy. Lecz coraz więcej z nas musi się borykać z problemem, którego dosyć ciężko się pozbyć – chodzi o tzw. „pomarańczową skórkę” na kobiecych pośladkach. Odpowiednia dieta, wzmożone ćwiczenia czy kosmetyki na cellulit – co sprawdzi się najbardziej w tej sytuacji? A może wartonależy spróbować na każdym polu? Jak poradzić sobie z tym koszmarem każdej z pań?

Moda dziecięca, czyli dowiedz się, w co ubrać swoje dziecko, aby zawsze ładnie się prezentowało

Dzieci są oczkiem w głowie rodziców, którzy zabiegają, by dać im wszystko, co najlepsze. Jeżeli i ty jesteś rodzicem, niewątpliwie rozmyślasz, w co ubrać swojego smyka, by zawsze ładnie wyglądał. O ile nastolatkom trudno jest dyktować jakiekolwiek propozycje, o tyle kilkulatki jeszcze zazwyczaj zgadzają się z mamą i tatą. Jakie są obecne trendy, które można wykorzystać uzupełniając garderobę naszej pociechy na następny sezon?

Odpowiednio przyodziana, by uprawiać każdą dyscyplinę sportową

Do uprawiania sportu na świeżym powietrzu niezbędny jest nie tylko zapał i entuzjazm u ćwiczącego, ale również należycie dobrana odzież. Mało kto idzie przecież pobiegać czy pojeździć na rowerze w ubraniu wyjściowym na co dzień czy od święta i to nie z tego powodu, że nie wypada, tylko głównie ze względu na wygodę.

Efektywna i komfortowa wycieczka po południowo-wschodniej Polsce, czyli jak zwiedzić wszystko co istotne.

Wyjeżdżając się na wakacje często mamy problem ze skuteczną komunikacją. Transport miejski nie zapewnia w sumie nic, poza samym faktem dotarcia w wyznaczone miejsce. Zresztą często i tak będziemy musieli spacerować od przystanków do miejsca docelowego. Nie nadmieniając już o niewielkich możliwościach transportowania większego bagażu, braku elastyczności co do godzin podróżowania, czy absurdalnie wygórowane ceny dla ludzi pozbawionych zniżek.