Tag Archive: rower

rower

Nadchodzi upał, walcz z skórką pomarańczową

kobiety z cellulitem
Gdy nastaje wiosna, wiele z nas rozpoczyna intensywne przygotowania do lata. Zapisujemy się na siłownie, jeździmy na rowerze, zakupujemy nowy komplet garderoby. Lecz coraz więcej z nas musi się kłopotać z problemem, którego dosyć ciężko się pozbyć – chodzi o tak zwaną „pomarańczową skórkę” na kobiecych pośladkach. Właściwa dieta, intensywne ćwiczenia czy kosmetyki na cellulit – co sprawdzi się najbardziej w tej sprawie? A może trzebanależy spróbować na każdym froncie? Jak poradzić sobie z tą zmorą każdej z kobiet?

Efektywna i komfortowa wycieczka po południowo-wschodniej Polsce, czyli jak zwiedzić wszystko co istotne.

Samochody osobowe
Wyjeżdżając się na urlop bywa, że mamy problem ze skuteczną komunikacją. Transport miejski nie gwarantuje w zasadzie nic, poza samym faktem dojechania w pożądane miejsce. Zresztą często i tak będziemy musieli spacerować od przystanków do miejsca docelowego. Nie nadmieniając już o niewielkich możliwościach przewożenia większego bagażu, braku wyboru konkretnych godzin podróżowania, czy wybitnie wysokie ceny dla ludzi bez ulg.

Odpowiednio przyodziana, by uprawiać każdą dyscyplinę sportową

Trójka ludzi
Do uprawiania sportu na świeżym powietrzu przydaje się nie tylko zapał i entuzjazm u ćwiczącego, ale również należycie dobrany strój. Nikt przecież nie idzie pobiegać czy pojeździć na rolkach w ubraniu wyjściowym na co dzień czy od święta i to nie z tego powodu, że nie wypada, ale przede wszystkim ze względu na komfort.

Moda dziecięca, czyli dowiedz się, w co ubrać swoje dziecko, aby zawsze ładnie się prezentowało

Moda dziecięca
Pociechy są najważniejsze dla rodziców, którzy starają się, by dać im to, co najlepsze. Jeżeli i ty jesteś rodzicem, z pewnością rozmyślasz, w co ubrać swojego szkraba, aby zawsze ładnie wyglądał. O ile nastolatkom trudno jest dyktować jakiekolwiek propozycje, o tyle kilkulatki jeszcze z reguły akceptują decyzje mamy i taty. Jakie są współczesne tendencje, jakie można wykorzystać kompletując garderobę naszej pociechy na następny sezon?