Tag Archive: życie

życie

Znaczenie zdrowia osoby w codziennym funkcjonowaniu. Jak zadbać zarówno o swoją kondycję fizyczną, jak i psychiczną?

dentysta w pracy
Na pewno prawdą jest to, że stan naszego zdrowia ma główny wpływ na wszelkie inne aspekty naszego codziennego funkcjonowania. Niestety, ale jeżeli dana osoba musi radzić sobie z poważną chorobą, to ma ona także duże problemy z pełnym, radosnym korzystaniem z życia. Nasze możliwości są w takim wypadku ograniczone, jako że nie możemy w pełni realizować swoich życiowych celów. W skrajnych przypadkach niemożliwe jest nawet realizowanie typowych czynności, jak np. mycie zębów czy poruszanie się.

Pora jesieni i zimy to czas bardzo częstych zachorowań

Przeziębienie, grypa, niedrożne zatoki – to jedne z najczęstszych przypadłości w tym okresie. O ile z grypą, katarem lub kaszlem umiemy sobie dać radę domowymi, przetestowanymi już dawno sposobami, to jeżeli rozchodzi się o zatoki to najczęściej sami nie umiemy sobie poradzić i nic prócz tabletki przeciwbólowej nie przynosi w tym przypadku ulgi.
Bolące zatoki to bardzo uciążliwa dolegliwość, która w nieodpowiedni sposób leczona może co jakiś czas powracać.

Problemy z zębami nie muszą już nigdy oznaczać przeszkody dla białego uśmiechu

Zdrowy uśmiech
Idealnie białe zęby oraz prawidłowy, naturalny uśmiech z pewnością są jednym kluczowych czynników przy tworzeniu dobrego pierwszego wrażenia na drugiej osobie. Przy wspaniałych możliwościach dzisiejszej stomatologii, stosowanych technologiach i materiałach najnowszej generacji, dziś już idealne uzębienie nie powinno być problemem ani wyjątkiem przeznaczonym wyłącznie dla ograniczonej grupy ludzi.